21 Липня, 2024
Петро Порошенко: “Сьогодні ми прощаємося з Олександром Ройтбурдом — великим митцем, великим громадянином, великим патріотом..”

Петро Порошенко: “Сьогодні ми прощаємося з Олександром Ройтбурдом — великим митцем, великим громадянином, великим патріотом..”

Сьогодні ми прощаємося з Олександром Ройтбурдом — великим митцем, великим громадянином, великим патріотом, великим професіоналом, який в спілкуванні був дуже простою, доступною і людяною особистістю. І разом з тим викликав великий супротив тих, хто не розуміє його творчість, мистецтво, Одесу і Україну.

Він не рвався за посадами, навпаки — відштовхував їх. Для нього це було просто додаткове навантаження. Натомість дуже сильно любив свою працю. І це стосується не тільки музею, який має стати пам’ятником Олександру.

Я підтримую ініціативу одеситів, нашої фракції, наших депутатів розпочати процес присвоєння Одеському художньому музею ім’я Олександра Ройтбурда. Цим ми увічнимо його пам’ять.

Не всі розуміють творчість Ройтбурда лише тому, що поки не дотягнулися його рівня. Це ще прийде, не маю жодного сумніву. Бо ж Олександр був людиною, яка дуже любила європейську Україну, цивілізовану Україну, сучасну Україну, драйвову Україну. І показував це у своїй творчості.

Команда Європейська Солідарність сьогодні тут, разом з усіма, хто знав і любив Олександра. Велика честь, що він був моєю довіреною особою на виборах президента. Був депутатом обласної ради від «Європейської Солідарності» та повністю поділяв наші принципи. Дуже дякую тобі за це, Олександре. Ми відповідальні за те, щоб зберегти високу планку, яку він поставив щодо майбутнього України. Йому було нелегко, але він твердо вірив в Україну, в Одесу, одеситів, українців.

Він не йде від нас. Він залишається в наших серцях. І буде жити з нами до тих пір, поки ми будемо його пам’ятати. А ми будемо його пам’ятати завжди.

Вічна пам’ять Олександру Ройтбурду!

За матеріалами Петро Порошенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!