25 Липня, 2024
Настигла карма чи допомогли? l5 хв тoмy в СlЗ0 знайшли мeртвuм чоловіка, який жoрстoкo убuв колишню дружину та 22-річну доньку

Настигла карма чи допомогли? l5 хв тoмy в СlЗ0 знайшли мeртвuм чоловіка, який жoрстoкo убuв колишню дружину та 22-річну доньку

Тiлo пoмeрлoгo вiдпрaвuлu на eкcпeртuзy, щoб вcтaнoвuтu прuчuну смeртi.

У Лyцькy y слідчoмy ізoлятoрi пoмeр 62-рiчнuй чoлoвiк, якuй сoкuрoю зaрyбaв свою кoлuшню дрyжuну та доньку.

Про це повідомляє “Суспільне”.

У Луцькому СІЗО учора, 10 серпня, близько 21:00 помер чоловік, підозрюваний у вбивстві двох жінок: 56-річної колишньої дружини та 22-річної доньки.

У пресслужбі Нацполіції Волинської області повідомляють, що крім померлого у камері перебувало ще четверо ув’язнених.

“Усі вони опитані слідчими. Було встановлено, що тілесних ушкоджень йому ніхто не завдавав. Щоб встановити остаточну причину смерті, тіло направили на судово-медичну експертизу”, – розповів головний спеціаліст сектору комунікації Нацполіції області Олег Плазовський.

За фактом смерті ув’язненого відкрито кримінальне провадження за ст. 115 (умисне вбивство) та 140 (“Невиконання чи неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого”. ККУ.

Як розповіла речниця прокуратури області Наталія Мурахевич, в Луцьке СІЗО до ув’язненого викликали екстрену медичну допомогу.

Нагадаємо, що 20 липня у Луцьку чоловік вбив дружину та доньку.  56-річну матір він зарубав в ліжку, а доньку – у коридорі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!