19 Липня, 2024
Гіркін сам того не підозрюючи проговорився про план РФ по Україні: “Ввести армію туди і виступити сказавши, що …

Гіркін сам того не підозрюючи проговорився про план РФ по Україні: “Ввести армію туди і виступити сказавши, що …

Стрелков зажадав ввести підрозділи російської армії на Донбас з наступною заявою про те, що російські військові беруть ОРДЛО “під свій захист”.

Перший ватажок “ДНР”, офіцер російських спецслужб Ігор Стрєлков-Гіркін роздратований тим, що Росія досі не визнала так звані “ЛДНР” “незалежними республіками”, передає Діалог.

За його словами, в разі, якщо Путін поверне окуповані території Луганської та Донецької областей до складу України, це стане для глави Кремля “останнім зрадою”.

Про це заявив перший ватажок “ДНР” Ігор  Стрєлков-Гіркін в прямому ефірі російського  YouTube -каналу “Рой.ТВ”. “Я можу сказати наступне: якщо Путін здасть Донбас, Донецьк і Луганськ, або хоча б шматок території – це буде останнє його зрада, які вже ніхто не стерпить”, – заявив Стрелков

Він зажадав ввести підрозділи регулярної російської армії на Донбас з наступною заявою про те, що російські військові беруть ОРДЛО “під свій захист”.

“Зараз найоптимальніше, що могла б зробити Російська Федерація, – це визнати” республіки “Донбасу, хоча б визнати і укласти з ними договір, ввести війська і сказати” ша “, ці” республіки “знаходяться під нашим захистом”, – заявив він .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!