21 Липня, 2024
Ніхто фактично і не помітив, що Порошенко буквально посивів за два дні після того як йому повідомили інформацію про те що..

Ніхто фактично і не помітив, що Порошенко буквально посивів за два дні після того як йому повідомили інформацію про те що..

Незважаючи на всі свої недоліки, а їх Порошенко має чимало – він далеко не святий, це кращий президент з усіх шести.

Прийде час і його ім’я буде з повагою вписано в підручники історії. Порошенко будуть любити і ставити йому пам’ятники, як французи зараз люблять і ставлять пам’ятники де Голлю, якого за життя ненавиділи. Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише блогер і журналіст Павло Бондаренко.

Він зазначає, пам’ятники будуть ставити за те, що – як кажуть – будучи скупуватим, витрачав сотні мільйонів на армію і на благодійність. За те, що, будучи хворим, працював 24/7/365.

За те, що, будучи за характером дуже жорстким авторитарним людиною, не пішов на те, щоб встановити диктатуру і зразково передав владу. За те, що, довіряючи лише обмеженому колу близьких людей, погодився на «волонтерський десант» в Міноборони і інші подібні революційні і раніше в Україні неможливі штуки.

Респект за те, що зупинив наступ «Русского мира», коли ніхто в світі не знав, як протистояти повзучої «гібридної війні». За чарівне диво Безвіза і Томосу.

За децентралізацію і «ПроЗЗоро»; за відновлену армію, в якій зараз навчаються американські військові.

Павло Бондаренко пише, кажуть, Порошенко став сивий буквально за два дні, коли тисячі російських солдатів без розпізнавальних знаків і проросійських бойовиків лізли, незважаючи на втрати, в Дебальцеве, а в Мінську тупав ногами Путін, кричачи «Я вас роздавлю».

І треба було, незважаючи на величезний тиск і страх, вистояти. І ми вистояли. Порошенко всюди повторює – не він, а саме ми вистояли. Порошенко не ідеал, але і для друзів, і для ворогів став символом України і «українськості»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!