19 Липня, 2024
Пам’ятаєте продавчиню яка плювала на овочі водою з рота: так от, тільки що стало відомо, що її..

Пам’ятаєте продавчиню яка плювала на овочі водою з рота: так от, тільки що стало відомо, що її..

Відеокадри, зроблені на центральному ринку в Запоріжжі, буквально шокувало мережу. На відео видно, що продавщиця набирає в рот води, а потім плює на вощи , які лежать на прилавку. А потім ще й розтирає рукою воду, щоб овочі виглядали свіжими і красивими.(щоб переглянути відео доскрольте до кінця)

Хто зобразив торговку за таким заняттям невідомо, але після виходу в мережу жінка нажила собі лихої слави. Через що вона більше не з’являється на роботі і зараз її прилавок пустує.

Колеги кажуть, що після інциденту у жінки похитнулося здоров’я, вона дуже сильно переживає.

Методи роботи торговки шокували не тільки покупців, а й інших продавців. Адже невідомо, чим вона могла хворіти і яку інфекцію зі слини могла передати.

В лабораторно-санітарно-ветеринарної експертизи кажуть, що цей ринок стихійний і оплёванние огірки ніхто не перевіряв, а у продавця навіть немає санітарної книжки. Також відзначають, що покупець сам вибирають, де йому купувати продукти.

Лікарі-інфекціоністи після побаченого відео, кажуть, що це порушення санітарно-гігієнічних норм. Адже жінка через слину могла передати цілий список хвороб.

Складно судити роботу стихійного ринку, що говорити якщо навіть на законній ринку можна побачити багато порушень. А санітарні умови дотримуються тільки на папері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!