28 Травня, 2024
Ох і нaкрaв! Нeбaчeнoї крaси мaєток к0зaкa Гаврилюка п0кaзaли в мeрeжi: Вод0пад, річка і 3-поверховий будинок (фото+відео)

Ох і нaкрaв! Нeбaчeнoї крaси мaєток к0зaкa Гаврилюка п0кaзaли в мeрeжi: Вод0пад, річка і 3-поверховий будинок (фото+відео)

Екс-нардеп Михайло Гаврилюк, відомий як “козак Гаврилюк”, побудував триповерховий будинок в селі Нижній Березів (Косівський район, Івано-Франківська область), площею 550 квадратних метрів біля озера і водоспаду. Відео будівництва будинку передав TK Media журналіст Василь Крутчак.

Відео починається з того, що журналіст запитує у місцевих мешканок, як проїхати до водоспаду і озера, на якому будується триповерховий будинок. Жінка показує журналісту дорогу і зазначає, що будинок належить “Гаврилюку”. Далі ці ж жінки запитують у журналіста ” Чиїде він до Гаврилюка в гості?”.

Пізніше журналіст приїжджає на саме будівництво і показує будинок, що будується нардепом. Крутчак запитує у робітника на місці чи Михайло Гаврилюк. Робочий представляється братом тестя Гаврилюка і дзвонить уточнити у свого брата Івана, батька дружини Гаврилюка, коли буде на місці господар будинку.

Подаючи за попередні роки декларацію перед звільненням з посади, Гаврилюк задекларував 381 000 гривен заробітної плати, як народний депутат України.

З декларації Гаврилюка відомо, що у нього немає інших доходів і грошових заощаджень. Дружина екс-парламентаря задекларувала 6880 гривень допомоги від держави при народженні дитини. З декларації можна зробити висновок, що дружина нардепа не працює і не має інших доходів.

Також у сім’ї Гаврилюка є автомобіль SSANG YONG 2008 року випуску. Гаврилюк вказав, що придбав його за 98 000 гривен (близько 4 тисяч доларів на момент покупки).

У декларації нардепа відсутня інформація про будинок в Карпатах, об’єкти незавершеного будівництва або володіння показаною журналістом ділянкою.

Відзначимо, що Михайло Гаврилюк – активіст Євромайдану, отримав широку популярність після публікації в мережі відео знущань над ним з боку бійців спецпідрозділу “Ягуар”. Тоді силовики змусили активіста роздягнутися догола в морозну погоду, знімаючи його на камеру.

Нагадаємо, Михайло Гаврилюк став народним депутатом Верховної Ради VIII скликання від партії “Народний Фронт”. Гаврилюк був обраний по мажоритарному округу 95 (Ірпінь, частина Києво-Святошинського району). Михайла Гаврилюка називали “символом Євромайдану”, почесний патріарх ПЦУ Філарет захоплювався мужністю нардепа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!