28 Лютого, 2024
Вона наша спасителька: Браво – 20хв назад експрезидент Литви Даля Грибаускайте завила, що…

Вона наша спасителька: Браво – 20хв назад експрезидент Литви Даля Грибаускайте завила, що…

Експрезидентка Литви Даля Грибаускайте закликала Північноатлантичний альянс вступити у війну за Україну, яка відстоює свою незалежність. Заяву про це вона опублікувала у своєму Facebook 2 березня, пише «Європейська правда». Даля Грибаускайте зазначила, що самі лише санкції, якими б жорсткими не були, не можуть зупинити Путіна.

Ні війні в Україні, Підтримайте ТУТ: https://bit.ly/3hxLCx6

«Лише війна може зупинити війну. Не потрібно прикидатися і намагатись заспокоїти сумління лише постачанням Україні зброї, вже надто пізно. Український народ воює за нас… Повторення мантри про те, що НАТО не може допомогти Україні, вже виглядає патетично і викриває боягузство Заходу», — заявила Грибаускайте.

Вона підкреслила, що залишаючись у цій війні стороннім спостерігачем Захід фактично стане співучасником того, що роблять російські війська з Україною, та висловила думку, що якщо Путіна не зупинити на Україні — країнам Заходу все одно доведеться воювати, але вже на своїй території.

«Україна просить реальної допомоги, ми бачимо на телеекранах вибухи у житлових кварталах і заявляємо про «рішучу підтримку України».

Мені соромно чути, як лідери і посадовці НАТО кажуть, що не можуть втручатися у конфлікт — але ж ми могли у Сирії, Лівії, Африці, Югославії, Афганістані?

Путін вже коло Києва, вся інформація ТУТhttps://bit.ly/3hxLCx6

Україна зараз бореться за власне існування і за мир у Європі. І що ми, продовжимо дивитися на руйнування незалежної держави? Слава Україні і її героям! Поки лише її героям, тому що інших на горизонті не видно», — заявила Даля Грибаускайте.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!