21 Лютого, 2024
Молитви мільйонів почуті – 20хв тому США і НАТО офіційно заявили, що можуть закрити небо для РФ над Україною

Молитви мільйонів почуті – 20хв тому США і НАТО офіційно заявили, що можуть закрити небо для РФ над Україною

Йде сьомий день, як Україна захищає свою землю, щоб не допустити повномасштабне захоплення території Росією. Україна вимагає закрити країни небо для польотів російських літаків, адже зараз йде активне бомбардування наших міст.

За даними, незабаром таке рішення може прийняти США і НАТО, пише Telegram-канал Реальний Київ Україна Війна.

Всього вже таке рішення затвердили 37 країн світу, сусідня Білорусь не поспішає приймати таке рішення.

А ось в НАТО і США серйозно задумалися про необхідність піти на такий крок, хоча це рішення і може зіпсувати їх відносини з РФ.

Колишній посол США при НАТО Курт Волкер вважає, що таке рішення потрібно прийняти, хоча в такому випадку вже в ситуацію будуть залучені США з НАТО.

Волкер вважає, що таке рішення допоможе закрити для РФ небо Києва і Західної України коштом залучення союзників з Великобританії, Польщі, можливо, Туреччини.

Експосол США при НАТО вважає, що зараз головне завдання – захистити населення від бомбардувань, а також критичну інфраструктуру, наприклад АЕС.

Волкер зазначив, що хоча в такому випадку НАТО і буде втягнутий в конфлікт двох країн, але можна вчинити за прикладом інших операцій.

Тобто він пропонує ввести обмеження по цілях, за умовами застосування компонентів, для забезпечення безпольотної зони, а не для атак по інших, якщо самі не зазнали нападу.

При цьому, ще день тому генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявляв, що у НАТО немає планів заходити в Україну ні на землі, ні в повітряному просторі.

Однак, враховуючи ситуацію в країні, коли обстріли не припиняються, Столтенберг заявляв, що НАТО має вжити заходів і не допустити, щоб “конфлікт переріс у повномасштабну війну в Європі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!