28 Лютого, 2024
З сумом повідомляємо! Траур у Верховній Раді. На превеликий жаль пішов з життя народний депутат.

З сумом повідомляємо! Траур у Верховній Раді. На превеликий жаль пішов з життя народний депутат.

Життя не вічне і люди йдуть один за одним. Стало відомо ще про одну смерть українського політика.

Володимир Пак помер на 88 році життя, пишуть “Вести“. Він був народним депутатом, почесним головою Київської регіонспоживспілки та облспоживспілки, заслуженим працівником сфери послуг України. Повідомляє hyser.ua

У столичній облспоживспілці розповіли, що смерть настала 6 січня. Вони висловили співчуття всім рідним і близьким політика.

Володимира Пака три рази призначали депутатом Київської облради. Він був обраний на посаду народного депутата України 4-го скликання. Також політик був членом фракції “Наша Україна” та Комітету з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства та зв’язку.

Політик брав безпосередню участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, коли в далекому 1986 році вибухнув один з ядерних реакторів.

Його нагороджували відзнаками уряду і вручали неодноразово різні грамоти. У його арсеналі медаль “За доблесну працю”, орден князя Ярослава Мудрого V ступеня, орден “За заслуги” III ступеня.

Стало відомо, що всі бажаючі зможуть прийти попрощатися з Володимиром Паком в понеділок, 10 січня, в клініці “Феофанія”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!