1 Грудня, 2021
Українських студентів позбавлятимуть ступенів бакалавра та магістра! Названо причину!

Українських студентів позбавлятимуть ступенів бакалавра та магістра! Названо причину!

Перевірка на плагіат триватиме упродовж двох місяців.

У четвер, 26 серпня, Кабінет міністрів ухвалив порядок, за яким через порушення академічної доброчесності (плагіат) здобувачів вищої освіти в Україні можуть позбавити освітнього ступеня бакалавра і магістра.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства освіти і науки.

Ухвалений урядом документ поширюється на рішення щодо присудження таких ступенів вищої освіти – «молодший бакалавр», «бакалавр», «магістр».

Звинувачення у плагіаті будуть перевіряти упродовж двох місяців, упродовж яких студент може добровільно відмовитися від присвоєння йому ступеня вищої освіти та відповідної кваліфікації.

Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет вважає, що це рішення «сприятиме формуванню відповідальності здобувачів вищої освіти в Україні та підвищенню їхньої конкурентоспроможності».

Документ, який отримав підтримку на засіданні Кабміну, регулюватиме:

процедуру скасування рішення про присудження ступеня вищої освіти та присвоєння відповідної кваліфікації у разі виявлення фактів порушення здобувачем вищої освіти академічної доброчесності;

процедуру розгляду справи про порушення здобувачем вищої освіти академічної доброчесності;

процедуру розгляду питання щодо добровільної відмови здобувача вищої освіти від ступеня вищої освіти та присвоєння відповідної кваліфікації;

правові наслідки скасування рішення та порядок його оскарження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!