18 Червня, 2024
Найсильніша людина країни раптово пішла з життя слідом за рідною сестрою: трагічні деталі

Найсильніша людина країни раптово пішла з життя слідом за рідною сестрою: трагічні деталі

Володимир був визнаний найсильнішою людиною в Росії

Володар світових рекордів з підняття важких предметів пішов з життя. В цілому гімнаст поставив 26 світових рекордів. Володимиру Синеглазову був 61 рік.

Деталі трагедії повідомили російські ЗМІ.

Синьооков провів останні дні життя в комі в реанімації. За день до цього від COVID-19 померла його сестра. Володимир помер у рідному місті — в Єльці Липецької області.

«На жаль, сьогодні прийшла сумна звістка — помер Володимир Синеглазов. Він брав участь у різних заходах. Він помер від коронавірусу, йому був 61 рік», — повідомив представник спортсмена.

Синьооков спеціалізувався на гирьовому спорті і виконанні трюків зі снарядами. За свою кар’єру він встановив 26 світових рекордів, а в 2009 році був визнаний найсильнішою людиною Росії.

В Європі Синьоокова називали ще й «королем шпагату». Шанувальники жартували, що Ван Дамму таке і не снилося. Він міг піднімати 90-кілограмові гирі, перебуваючи в розтяжці.

Кар’єра Володимира тривала 30 років і завершилася 10 років тому через проблеми зі здоров’ям. На тлі постійних навантажень у спортсмена руйнувалися суглоби ніг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!