16 Квітня, 2024
Чим загрожує гель-лак вашим нігтям. Прочитати всім!

Чим загрожує гель-лак вашим нігтям. Прочитати всім!

Багато дівчат, користуються послугою нарощування нігтів гель-лаком. Гель-лак в тренді досі і це не дивно, адже гель-лак може тримаються на нігтях 2-3 тижні, навіть довше, але ніготь відростає, то доводиться міняти манікюр.

Але погана сторона на жаль у цієї послуги є, після зняття лаку нігті дуже погано виглядають, слабшають, ламаються, шаруються

Рецепт як оздоровити свої нігті:

Гель-лак сам по собі не сохне, тому нігті сушать під ультрафіолетовим світлом, під час сушіння лак «вплавляється» в верхній шар нігтьової пластини. Коли лак знімається, то природно разом з цим верхнім шаром нігтьової пластини.

Одноголосно фахівці кажуть, що після двох манікюрів з гель-лаком потрібно 3 місяці перерви

Порушення нігтьової пластини – це не все, про що потрібно знати, коли ви наносите гель-лак, є ще кілька важливих чинників.

1 Ультрафіолетове світло лампи, яким сушиться гель-лак дуже агресивний до шкіри, краще використовувати спеціальні рукавички, які захищають шкіру, особливо важливо для тих, у кого на руках є родимки. Ультрафіолет може навіть викликати опік, а в гіршому випадку рак шкіри.

2 На нігтях як мінімум 3 шари, а в основному навіть більше 4-5 шарів, бо крім лаку використовується ще база і топ, тому нігтьова пластина не отримує достатню кількість повітря, і пересушується, від цього нігті також ламаються і шаруються.

3 Для того щоб зняти лак, використовується спеціальний засіб, і як ви, напевно, вже знаєте, потерти ваткою з розчином мало, потрібно тримати цей агресивний розчин під фольгою, він нагрівається і вбирається в ніготь, уявіть як від цього страждає нігтьова пластина.

Не сперечаюся, краса вимагає жертв, але чи варте воно того … Але якщо ж ви не можете робити перерви в три місяці, то подбайте про нігті іншим способом. Спосіб досить банальний, але дієвий, харчуйтеся правильно, додайте в свій раціон більше жирної риби, яєць і сиру. Вам також потрібні вітаміни: залізо, цинк, вітамін С.

Якщо ви все ж зважилися на перерву, то після зняття лаку пострижіть нігті коротко, роботу по дому робіть в рукавичках, хоча б перші 2-3 тижні. Кожен день втирайте в ніготь і кутикулу масла, можна жожоба, абрикосову і оливкову олії. Можна покривати нігті лаками з протеїновим комплексом.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!