18 Червня, 2024
Українців запрошують на високооплачувану роботу, де готові платити 110 тис. грн на місяць…

Українців запрошують на високооплачувану роботу, де готові платити 110 тис. грн на місяць…

Українців активно кличуть на роботу в Європу. Для наших заробітчан відкрито досить багато вакансій. При чому, попит є не тільки на різноробів, а й, наприклад, на медиків. І всім пропонують досить пристойні зарплати.

Проаналізувавши дані одного з популярних ресурсів з пошуку роботи, Styler дізнався – де і у яких фахівцях з України існує найбільша потреба в європейських фірм.

Медсестра в Норвегію за 110 тисяч

Одна з норвезьких фірм, яка займається підбором на роботу в скандинавських країнах медсестер та інших співробітників охорони здоров’я, пропонує українкам роботу з повним пакетом соціальних гарантій і середньою зарплатою 3500 євро (108 536 грн).

Але для того, щоб влаштується на цю посаду, у вас повинен бути диплом медичної сестри, фельдшера або лікаря, отриманий після 2010 року. Хоча, у фірмі обіцяють “донавчання в литовському університеті” і проходження практики в будинках догляду та опіки для престарілих.

Швидше за все, в подібних будинках і доведеться працювати потім. Але, будемо чесні, будинки престарілих в Норвегії і, наприклад, в Україні трохи відрізняються.

Українцям готові платити 110 тис. грн на місяць: де і кому саме

Медсестра-українка в Норвегії може отримувати понад 100 тис. грн (фото: focuscare-academy.no)

До слова, 2500-3000 євро (з можливістю збільшення) пропонують медсестрам з України і в Німеччині. Для такої роботи вам знадобиться наявність середньої медичної освіти і безперервний досвід роботи медсестрою від трьох років. Крім того, потрібно знання німецької мови. Однак, дуже часто роботодавець готовий сам оплатити мовні онлайн-курси.

А ось у Словаччині медсестер з України кличуть на зарплату всього в розмірі 950-1200 євро.

У Києві ж посада медсестри в приватній стоматологічній клініці оцінюється в середньому до 20 тис. грн.

Зварювальники в ціні

Українець, який вміє працювати з будівельними металоконструкціями (зварювальник 135 і 141), оцінюється однією з естонських компаній, представлених на шведському ринку, в суму з/п від 98 до 130 тис. грн.

У Польщі за аналогічну роботу українцям пропонують близько 45-65 тисяч. А у Франції – і того менше. Хоча й кажуть, що “зарплата може збільшитися за результатами співбесіди”.

До слова, в Києві кваліфіковані зварювальники можуть знайти собі роботу з зарплатою не нижче, ніж у більшості європейських країн. 30-40 тис. грн “на старті” – цілком реальні цифри, пропоновані на ринку праці.

Робітники на “золотий” демонтаж

В середньому 2600-2900 євро на місяць (до 90 тис. грн) можуть мати українці, які влаштовуватися в міжнародні будівельні компанії (Німеччина, Швеція, Чехія, Великобританія, Ізраїль). Йдеться про роботи з демонтажу старих будівель, реконструкції готельних та адміністративних комплексів. Такі “солодкі” умови пропонує одна з фірм, яка займається підбором персоналу в компанії 57 країн світу.

Відзначимо, що в Україні “працівників на демонтаж” шукають в основному “з сьогодні на завтра”. Для багатьох чоловіків це більше як підробіток за умовних 100 гривень на годину, ніж постійна робота.

Водій скрізь в пошані

Водії-міжнародники категорії СЕ з України – одні з найбільш затребуваних в Європі.

Так, наприклад, компанія-лідер у сфері міжнародних перевезень з Литви пропонує водіям, які будуть їздити на їхніх комфортабельних MAN’ах і DAF’ах, заробітну плату від 1800-2200 євро на місяць. При цьому, наявність паспорта Євросоюзу дає можливість збільшити цей показник до 3000 євро (93 тис. грн).

У Польщі на аналогічну посаду і за таких же умов українські водії отримуватимуть менше – в межах 60-70 тисяч.

Без досвіду їзди по Європі можна влаштуватися водієм автовозу навіть в італійську компанію, яка займається вантажними перевезеннями. За таку роботу обіцяють зарплату в 68 тис. грн.

Слід підкреслити, що в нашій країні водій-міжнародник теж має можливість отримувати в районі 60 тис. грн. Однак це – мало не “стеля”. В середньому далекобійників шукають на з/п 30-45 тис. Хоча, будемо чесні, частенько роботодавці чогось не договорюють в розміщених вакансіях.

Українцям готові платити 110 тис. грн на місяць: де і кому саме

У Європі потребують водіїв-міжнародників (фото: bertanipoland.com.pl)

Додамо, що найбільше у трудових мігрантах з України на сьогоднішній день зацікавлені Польща, Чехія, Німеччина, Литва і Латвія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!