21 Липня, 2024
Зeлeнcький до Пyтiнa: “Не раджу Вам робити задумане, невже Ви не розумієте, що Україна вже не та, що була в 14-му році, розберіться спочатку зі своєю країною “

Зeлeнcький до Пyтiнa: “Не раджу Вам робити задумане, невже Ви не розумієте, що Україна вже не та, що була в 14-му році, розберіться спочатку зі своєю країною “

Володимир Зеленський нагадав Кремлю і особисто Перзиденту Росії Володимиру Путіну, що Україна не є власністю Росії.

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю французькому виданню Le Figaro закликав Кремль залишити Україну в спокої. Зеленський наголосив, що Україна вже не та , яка була в 14-му році. Інтерв’ю 16 квітня було опубліковано на офіційному сайті  Офісу президента України .

Зеленський також звернув увагу на те, що будь-який успіх України в Кремлі сприймають вкрай болісно. Посилення співпраці з будь-якими країнами, крім РФ, економічні прориви Києва викликають гостре неприйняття влади Росії. ” Їм не потрібна сильна, незалежна Україна “, – констатував Зеленський.  Тому вони всілякими методами стараються перешкодити цьому.

Він уточнив, що Росія таким поведінкою тільки демонструє свою невпевненість і слабкість. ” Не розумію, коли так сталося, що Росія перестала радіти українським перемогам “, – зізнався президент. Він прийшов до висновку, що така ситуація зберігається, швидше за все, з 91-го року, коли Україна стала незалежною країною. ” Ми – точно не власність Росії. Це не іграшки “, – сказав Зеленський.

Він додав, що Кремлю варто залишити Україну в спокої і зайнятися своєю країною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!