19 Червня, 2024
Як склалося життя дитини-богатиря з вагою 7,2 кг, яка з’явилася на світ 37 років тому…

Як склалося життя дитини-богатиря з вагою 7,2 кг, яка з’явилася на світ 37 років тому…

Хлопчик народився повністю здоровим.

Як склалося життя дитини-богатиря з вагою 7,2 кг, яка з'явилася на світ 37 років тому. Хлопчик народився повністю здоровим.

У далекому 83-му році на світ з’явився справжній богатир, якого назвали Кевіном. Як же живе ця людина зараз, інформує Ukr.Media.

У матері Кевіна 24-річної Патрісії Кларк вже була дитина, і вона теж народилася досить великою. Але коли лікарі побачили на УЗД другого майбутнього малюка, вони повідомили, що він напевно стане справжнім богатирем до моменту свого народження. Хоча пройшла тільки половина вагітності, розміри плода вже досягали маси тіла середньостатистичного новонародженого.

 

Кевін народився шляхом кесаревого розтину, і його вага склала цілих 7 кілограмів і 200 грамів. Тоді ця дитина прикувала увагу ЗМІ штату Нью-Джерсі (саме там жили Патрісія і її чоловік Боб) і всієї Америки. На газетних сторінках з’являлися знімки новоспечених мами і тата, що тримають сина-богатиря. Сім’я була щаслива, адже здоров’я хлопчика виявилося відмінним.

У дитинстві Кевіна часто дражнили, але, подорослішавши, він навчився не тільки не звертати уваги на неввічливих людей, але і навіть відповідати їм з гумором. У дванадцятирічному віці зріст хлопчика перевалив за півтора метра. Кевін продовжував стрімко зростати.

Закінчивши школу, Кевін вирішив піти в американські військово-повітряні сили, а потім почав працювати в поліції. Згідно з деякими даними, зараз він займається біоінженерною медициною.

У Кевіна є дружина, яка теж володіє досить значним зростанням — більше 1,8 м. Сам 37-річний богатир ще вище — 2 метри і 6 сантиметрів. Його вага становить близько 130 кілограмів. Але такі габарити практично не заважають 37-річному Кевіну жити звичайним життям.

Правда, є невеликі труднощі: не підходить по місткості машина, необхідність постійно нагинатися, заходячи в проходи, а також низько розташовані насадки для душу. А ще люди на вулицях часто витріщаються і запитують, чи не є цей здоровань баскетболістом. Але до уваги він звик, тому нітрохи не бентежиться.

В іншому у хлопця все добре. Він щасливий зі своєю коханою і любить вихованця — німецького дога. Кевін радить людям бути самими собою і мріє про дружну і велику сім’ю, в якій всі підтримуватимуть один одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!