25 Липня, 2024
Їх попереджали всі 5 років і нарешті це трапилося: Росія екстрено благає Україну про допомогу в.. (Відео)

Їх попереджали всі 5 років і нарешті це трапилося: Росія екстрено благає Україну про допомогу в.. (Відео)

У Москві офіційно визнали катастрофу в Криму із забезпеченням півострова прісною водою. Без України росіяни не можуть вирішити проблему. Депутат Наталія Поклонська написала терміновий лист Верховному комісару ООН повідомляє Діалог

Російська влада б’ють на сполох через важкій ситуації з прісною водою в Криму: без української води з Дніпра півострів опинився на межі екологічної катастрофи. Про це заявила депутат Наталія Поклонська в своєму листі на ім’я Верховного комісара ООН з прав людини Мішель Бачелет.

Його текст опублікувало кремлівське інформаційне агентство РІА “Новости”. Поклонська заявляє, що Україна “кричуще порушує фундаментальні права жителів півострова”, оскільки позбавила мільйони людей питної води. За словами “депутата”, водні ресурси Дніпра мають міжнародний характер і беруть свій початок з території РФ, де, за її словами, генерується основний обсяг води річки, який надходить в Україну. Російська депутат також заявляє, що нібито дніпровський канал споруджувався не тільки за рахунок українського народу, а й силами всього СРСР в минулому столітті.

Також варто відзначити, що в прямий ефір зателефонував корінний Кримчанин і запевнив, щоб в жодному разі українська влада не вздумала подавати воду в КРИМ:

А Поклонська знову згадала про “державний переворот” під час Революції Переваги і вважає, що таким чином Україна мстить жителям півострова. “Роблячи антигуманні дії, українська влада проводить людиноненависницьку політику і керуються почуттями помсти щодо кримчан, стали проти державного перевороту в Києві в 2014 році”, – поскаржилася вона. При цьому, за її словами, ситуація в Криму просто катастрофічна.

Нагадаємо, російські військові окупували півострів в 2014 році після вторгнення і проведення так званого “референдуму”, який не був визнаний жодної цивілізованою країною світу. Росія продовжує вважати Крим своїм і відмовляється обговорювати питання повернення його до складу України на повноцінній основі. За окупацію півострова проти Росії були введені економічні і фінансові санкції, які не будуть зняті до тих пір, поки півострів не повернеться до складу України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!