18 Червня, 2024
Купив гречку в АТБ, прийшов додому розпакував і ледь не посuвів – фото…

Купив гречку в АТБ, прийшов додому розпакував і ледь не посuвів – фото…

Житель Дніпропетровської області заявив, що знайшов у гречці шматок заліза. Крупу він купував у супермаркеті “АТБ”, а “знахідку” помітив уже після приготування.

“Варили гречку ТМ Розумний Вибір. Після приготування помітили шматок металевої деталі. АТБ на вул. 8-го Березня, 3. Слобожанське, Дніпропетровська область”, – написав він для Telegram-каналу “Чорний список”.

У коментарях радять обов’язково перебирати крупу перед приготуванням. Один із користувачів припустив, що знайдений шматок заліза – блок-контакт від магнітного контактора. Інші передплатники каналу жартують, що в разі нестачі металу в організмі дану знахідку можна вважати вдалою.

Варто відзначити, що це далеко не перший випадок, коли українськи громадяни помічають подібні несподівані “знахідки” в крупах. Наприклад, у березні в Кривому Розі жінка знайшла мертву мишу в упакованій пачці гречки. Тварина могла попасти туди через недотримання санітарних норм на виробництві.

Активіст із захисту прав споживачів Максим Несміянов радить купувати продукти лише у перевірених виробників. При цьому, в разі виявлення неякісного товару виробник не реагує, то потрібно писати скаргу в Держпродспоживслужбу, вказати назву торгової марки та номер партії. Тоді контролюючі органи почнуть своє розслідування.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!