25 Липня, 2024
Я сьогодні довго намагався збагнути логіку обстрілів Одеського порту і нарешті збагнув…

Я сьогодні довго намагався збагнути логіку обстрілів Одеського порту і нарешті збагнув…

Ігор Мірошниченко

Так зване «Стамбульське зернове перемир‘я» для terroRussia – це нові Мінські угоди і нова пастка для України!

Я сьогодні довго намагався збагнути логіку обстрілів крємлядями Одеського порту і не міг знайти жодного пояснення тому, для чого вони свідомо зривають план поставок зерна до початку його реалізації. Адже, окупанти могли взяти паузу, і скористатися розмінованими шляхами, щоб підступитися до України з моря згодом, коли б всі почали втрачати пильність.

Але терористам байдуже гра у довгу,- вони знову зухвало випробовують на міцність і відданість цивілізаційним цінностям увесь світ і Україну. Не виконавши жодного пункту Мінських угод і щоразу їх порушуючи, московити попри це сім років разом з Європою нахиляли виконувати ці угоди нас самих!

П‘ята колона увесь час шкварчала з кожної праски про те, що Україна є безвідповідальною і не виконує обіцянок, не згадуючи про московію. Тепер настав час новим пісням на старий лад.

Упевнений, що турки та ООН, висловлюючи стурбованість і засудження Москви будуть наполягати на тому, що Україна таки має виконувати свої зобов‘язання по вивезенню зерна!

Тим більше, угода з ними в нас окрема. Ось в чому вся суть!!! Московити вже показали, що своїх обіцянок вони не тримаються, і їхній договір з Туреччиною та ООН – нікчемний. Але обов‘язково всі гуртом вони будуть змушувати виконувати договір нас.

Має бути рішуча заява української влади (не Єрмака) щодо неможливості порятунку світу нашим зерном ціною української свободи і територій.

Інакше все це знову перетвориться на мінський кордебалет з українським офірним цапом.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!