25 Липня, 2024
Військовий ЗСУ не стримав люті: “Поки стримуємо тут ворога на війнонці, я дізнався, що в Києві дають квартири біженцям, і схоже про це дізнався мій двоюрідний брат-колаборант з Маріуполя

Військовий ЗСУ не стримав люті: “Поки стримуємо тут ворога на війнонці, я дізнався, що в Києві дають квартири біженцям, і схоже про це дізнався мій двоюрідний брат-колаборант з Маріуполя

“Поки стримуємо тут ворога на війнонці, не даючи прорватися в Бахмут. Я дізнався, що в Києві дають квартири біженцям, і схоже про це дізнався мій двоюрідний брат з Маріуполя Хаджинов Валерій Васильйович.

Так от – мій брат колаборант. « рюский мир, мы же братья…». Коли Маріуполь окупували, його колаборантка дружина відкрито в соціальних мережах закликала людей брати Z гуманітарку, та росповідала які орки хароші.

Потім, на скільки мені відомо вони перебрались у Запоріжжя. Також вона висловлювала своє бажання переїхати до рашастана, але схоже передумали. коли дізнались про квартиру в Києві.

Так от яка цікава штука виходить, я від держави не отримав нічого, окрім військового забезпечення звичайно та озброєння. 8 років майже все, що було йшло на військові потреби, так само як і більша частина бойових зараз.

Надіявся, що після перемоги зможу продовжувати звільняти Україну від таких потвор, як деякі з моїх родичів. Саме через таких як вони загинуло дуже багато справжніх українців, найкращих українців і, на жаль, ще багато загине…

Дуже боляче, що не навпаки, що такі потвори спокійно і далі плодитимуть рюську уйню в Україні, отримуючи різні привілеї та допомогу від держави. Лише надіюсь, що це поодинокий випадок.

Це велике розчарування, якщо подібні потвори отримають хоч щось ід держави, після ціни яку ми платимо за нашу свободу. Допоможіть хоча б зробити цих колаборантів відомими. Може #СБУ все-таки зацікавиться.

Олександр Хаджинов

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!