25 Липня, 2024
“Поки ми зупиняємо тут ворога на війнонці… Я дізнався, що в Києві…” – Військовий з передової не стримався і рубанув…

“Поки ми зупиняємо тут ворога на війнонці… Я дізнався, що в Києві…” – Військовий з передової не стримався і рубанув…

Покu стрuмуємо тут ворога на війнонці, не даючu прорватuся в Бахмут. Я дізнався, що в Києві дають квартuрu біженцям, і схоже про це дізнався мій двоюрідний брат з Маріуполя Хаджинов Валерій Васильйович.

Так от – мій брат калаборант. « рюский мир, мы же братья…». Коли Маріуполь окупували, його калаборантка дружина відкрито в соціальних мережах закликала людей брати Z гуманітарку, та росповідаля які орки зароші.

Потім на скільки мені відомо вони перебрались у Запоріжжя. Також вона висловлювала своє бажання переїхати до рашастана, але схоже передумали коли дізнались про квартиру в Києві.

Так от яка цікава штука виходить, я від держави не отримав нічого, окрім військового забезпечення звичайно та озброєння. 8 років майже все, що було йшло на військові потреби,
так само як і більша частина бойових зараз.

Надіявся, що після перемоги зможу продовжувати звільняти Україну від таких потвор як деякі з моїх родичів. Саме через таких як вони загинуло дуже багато справжніх українців, найкращих українців і нажаль ще багато загине…

Дуже боляче, що не навпаки, що такі потвори спокійно і далі плодитимуть рюську уйню в Україні отримуючи різні привілеї та допомогу від держави.

Лише надіюсь, що це поодинокий випадок.

Це велике розчарування, якщо подібні потвори отримають хоч щось ід держави, після ціни яку ми платимо за нашу свободу.

Допоможіть хоча б зробити цих калаборантів відомими. Може #СБУ всетаки зацікавиться.

На зображенні може бути: 2 людини та текст «хаджинов валера хаджинов валера 9 лют. олег митаки 25 січ. 2021 p. газ-0.90 грî газ газ-10.5грн 10.5 частково неправдива информация таку саму информацю 3 ншого допису переврили незалежн експерти 3 переврки фактi̇в. дзнатися чому коментар 2 поширення»
На зображенні може бути: 2 людини та текст
На зображенні може бути: 1 особа, дитина та текст «марина хаджинова додала тимчасову основну свтлину. 20 ciч. 2021р. p. 2021 мой родной язык русский 7»
На зображенні може бути: текст «марина хаджинова кто находится в мелекено выдают детям такие наборы до 3-x лет сноинобросно»
На зображенні може бути: текст
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «марина хаджинова HerMe.. ни я ни KTO из моих знакомых выехавших из города не встретил гумколону o которой ний говорит отся 100 тысяч @zelenskiy_off <их условиях зеленский сами "уже не первую неделю мы пытаемся организовать стабильные гуманитарные коридоры для мариупольцев. сознательным вранье люди выбираются и почти все наши попытки, K сожалению, срываются российскими оккупантами, обстрелами или террором", заявил зеленский в видеообращении. также oH отметил, что сейчас делают все возможное, чтобы освободить гуманитарную колонну, которую ранее захватили оккупанты возле матправить сообщени...»
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст «марина хаджинова 24. ещё мне "нравится>> как в нашей <<едина краïна> выросли цены на аренду жилья!!! квартиры сдают в три, четыре раза дороже сами свалили заграницу как беженцы и тут наживаются на чьем- το rоре!!!»

Олександр Хаджинов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!