18 Червня, 2024
Вас обманюють люди, не ведіться, вчора говорила з жіночкою з села про вakцuнацію і знаєте що вона мені відповіла… -Вікторія Сюмар

Вас обманюють люди, не ведіться, вчора говорила з жіночкою з села про вakцuнацію і знаєте що вона мені відповіла… -Вікторія Сюмар

471 смeртeй за добу — це страшно. Вчора поговорила з жінкою з села про вakцuнацію.

-Чому люди не вakцuнyються?- питаю.

-А бояться, що їм чіп вживлять. А потім хтось натисне кнопку, і всі вакцuновані поmруть…

— Тому готові поmирати від к0вiду?..

— Та в мене дітей нема на кого лишити, тому хочу вакцuнуватuся, але сусідам казати не буду. Бо кажуть, що потім не підходь, від тебе фонитиме, і ти нас будеш «облучати».

От така розмова. Це було би смішно, якби не було так сумно. Батюшка в церкві в тому селі забороняє бути в масці, бо в «церкві не боліють». Але насправді захворіВчора поговорила з жінкою з села про вakцuнацію. вають саме там, в церкві.

Це така темінь і Середньовіччя, що сил нема. Людей геть не переконує той факт, що в лікарнях 97% не вакцuнованuх, і що C0r0n0vac це майже як стара добра вакцuнa від грипу.

Нещодавно була в Португалії, там 80% вакцuнованuх, як і в сусідній Іспанії. І там вакцuнацiю пропагує католицька церква. І країна вже живе де факто в постк0віді, тоді як Україна готується до найбільш сmертоносної хвилі епідемії.

І тому обмеження уряду я вважаю адекватними. Бо не знаю як вибивати цю міфічну темінь з голів людей, окрім як практичними стимулами.

Жінку з села переконала вакцuнуватися. Заради дітей. Думаю зараз переконувати — важливо як ніколи. Вакцuнуйтeсь, прошу🙏. Час подбати про себе.

Вікторія Сюмар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!