21 Липня, 2024
Трaгeдiя на Донбасі: п’яний, нeвмeняємий єфрейтор розsтріляв 4 військових і трьох цивільних застосувавши грaнaту – ГУР

Трaгeдiя на Донбасі: п’яний, нeвмeняємий єфрейтор розsтріляв 4 військових і трьох цивільних застосувавши грaнaту – ГУР

Російські найманці продовжують скоювати злочини на Донбасі: юний єфрейтор в т.зв. “ДНР” під дією алкоголю розстрілював людей.

Зараз він в розшуку. За роки окупації частини українського Донбасу російські бойовики відзначалися багаторазовим кількістю злочинів. При цьому разом з військовими злочинами досить часто дії терористів, які знаходяться під дією алкоголю або наркотичних речовин, призводять до загибелі місцевих жителів, інформує  ГУР Міноборони України.

Днями в 9-й ОМП 1-го армійського корпусу т.зв. “ДНР” після розпиття спиртних напоїв групою військових між ними сталася бійка, під час якої “єфрейтор” Данило Цуприк відкрив стрілянину зі штатної зброї і застосував гранату.

В результаті інциденту всього загинуло семеро осіб: четверо військових найманців і троє місцевих жителів. В даний час цього “горе-вояку” розшукують. Варто відзначити, ГУР перехопила розмови бойовиків з цієї нагоди.

За відомостями Telegram-каналу  “Український Діалог” , після інциденту всіх військових підняли по бойовій тривозі. У радіопереговорах вони самі були налякані, що їх “злетів з котушок” товариш по службі “перевалив купу людей”.

Також вони повідомляли, що цей п’яний військовий стріляв по всіх, кого бачив. “Будьте акуратніше”, – закликав один військовий іншого. Як з’ясувалося, цього Цуприк Данилу всього 19 років. Він служив в в / ч 008819. Після стрілянини пересувався пішки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!