21 Липня, 2024
Шести різним категоріям громадян виплатять солідну матеріальну допомогу до Дня Незалежності

Шести різним категоріям громадян виплатять солідну матеріальну допомогу до Дня Незалежності

З нагоди святкування тридцятої річниці Дня Незалежності України, шести категоріям громадян виплатять матеріальну допомогу в розмірі до 700 гривень.

Адресну матеріальну допомогу спрямують в якості подарунка до Дня Незалежності самим незахищеним верствам населення України. Про це повідомили в Київській міській адміністрації.

“Надати одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу окремим категоріям соціально незахищених верств населення міста Києва, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку і фактично проживають у місті Києві, з нагоди Дня Незалежності України у 2021 році”, – сказано в постанові КМДА від 10 серпня 2021 року № 1737.

Одержувачів матеріальної допомоги з нагоди Дня Незалежності України розділили на шість категорій. Кожній з них буде одноразово виплачено по 700, 500, 400, 350, 280 або 250 гривень.

Так, соціальну матеріальну допомогу в розмірі 700 гривень виплатять жителям столиці, які є членами сімей тих, хто загинув або отримав поранення в ході революції Переваги. Крім того, по 700 гривень до Дня Незалежності України отримають члени сімей учасників АТО, добровольців і волонтерів, які загинули або пропали безвісти в зоні проведення антитерористичної операції.

 

Одноразову виплату в розмірі 250 гривень призначили непрацюючим пенсіонерам Києва з невеликою пенсією, а також особам, які отримують допомогу по догляду за інвалідами, та деяким іншим категоріям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!