19 Червня, 2024
“Раk” – ознаки, на які ми не звертаємо уваги, а потім жаліємо про це до кінця життя

“Раk” – ознаки, на які ми не звертаємо уваги, а потім жаліємо про це до кінця життя

Кожен з Вас знає, як важливо стежити за здоров’ям. Фахівці нагадують, що є певні ознаки, які допоможуть нам дізнатися про розвиток раку на ранніх стадіях. Не всі симптоми однозначно вказують на розвиток раку, але якщо Ви помітите що-небудь з цього списку – Вам слід звернутися до лікаря.

Існує більше 200 видів раку, найчастіше ми стикаємося з такими видами як: рак простати, легенів, молочної залози, яєчників, сечового міхура, нирок, підшлункової залози, матки або колоректальний рак.

Лейкоз і меланома також досить поширені. Оскільки ці види раку важко виявити, ступінь виживання досить низька, тому в додаток до цього ми розповідаємо Вам про деякі з симптомів, які Ви безперечно повинні розпізнати.

Рак – симптоми:

Ви швидко будете втрачати вагу при раку печінки, яка перестає нормально функціонувати, легень, молочної залози. Подальша втрата ваги може привести і до раку товстої кишки.

Ви відчуєте слабкість в тілі. Слабкість, виснаження, задишка, лихоманка, постійні інфекції – Ви будете відчувати всі ці симптоми. Вони часто пов’язані з лейкемією або раком легенів, особливо якщо Ви занадто часто стали відчувати проблеми з диханням.

Болі в гrуді, постійний кашель – ознаки лейкемії або раку легенів. Крім того, у Вас може бути печія, яка зазвичай є ознакою ГЕРХ, але може також бути симптомом раку стравоходу.

При раку часті проблеми з кишечником і метеоризмом. Дефекція служить ознакою раку кишечника, а здуття живота може означати, що у Вас рак яєчників. Печіння при ковтанні найчастіше служить сигналом до наявності раку горла або стравоходу.

Жовтяниця. Очі і шкіра починає жовтіти. Це вказує на проблеми з жовчним міхуром або на рак підшлункової залози.

Будь-яка дивна пухлина або набряк ознака того, що і Ви неодмінно повинні звернутися до лікаря.

Якщо пухлина виникла в області пахв, це може вказувати на рак молочної залози. Будь-яка освіта на тілі, яке не проходить протягом 3 тижнів, має бути оглянуто компетентним лікарем. Те ж саме необхідно зробити, якщо у Вас виникають родимки або плями на шкірі.

Якщо у Вас рак шкіри, легенів або печінки, то на це вкажуть Ваші нігті. На них почнуть з’являтися темні плями, пальці стануть блідими, майже білими. Біль в животі, або взагалі в області таза, яка триває понад місяць може вказувати на рак яічnіков або яєчок. У будь-якому випадку слід звернутися до лікаря.

Якщо у Вас настала менопауза, але Ви періодично спостерігаєте кров, це може служити сигналом раку ендометрії матkі. Якщо помітна кров в калі – це ознака колоректального раку. І, нарешті, блювота або кашель – симптоми раку шлунка, стравоходу або легких, в той час як сильна кровотеча – це ознака лейкемії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!