18 Червня, 2024
Перехожий в жаху втік з кладовища, коли помітив, як стирчать пасмо волосся зі столітньої могили…

Перехожий в жаху втік з кладовища, коли помітив, як стирчать пасмо волосся зі столітньої могили…

Працівник кладовища розповів, що таке може відбуватися.

Перехожий в жаху втік з кладовища, коли помітив, як стирчать пасмо волосся зі столітньої могили. Працівник кладовища розповів, що таке може відбуватися.

Кладовища не найкраще місце для приємного проведення часу. Але похмура атмосфера — це ще пів біди. Герой цього матеріалу був в шокований, коли зрозумів, з чим він зіткнувся, інформує Ukr.Media.

Нещодавно 37-річний Джоел Моррісон відвідав кладовище Святого Йосипа в Сакраменто, США. У якийсь момент він помітив, що з-під однієї плити здалося щось дивне. Джоел підійшов, щоб вивчити знахідку, і найжахливіші підозри підтвердилися: з могили, якій було близько ста років, стирчало довге людське волосся.

Шокований Джоел вирішив відобразити побачене і відправив ролик своїй сестрі Кейтлінн Ербезнік.

«Мій брат знайшов цю моторошну пасму волосся, коли йшов через кладовище!»

Кейтлінн була в такому ж шоці, що і її брат. З дозволу родича дівчина опублікувала запис в TikTok, де відео швидко стало популярним. Через кілька тижнів його подивилося близько двох мільйонів осіб. А в цей час Джоел, стурбований зневажливим ставленням до могил, звернувся до доглядача кладовища. Але вирішити проблему виявилося не так просто.

Працівник розповів, що таке може відбуватися, коли могили закопують поруч з живими деревами. Зростаючі коріння рослин іноді переміщують поховання і навіть піднімають їх до поверхні. Через день після розмови з доглядачем Джоел повернувся на кладовище, сподіваючись, що ситуація змінилася. Ніякого хепі-енду — волосся небіжчика просто згорнули і засунули під плиту. Будь-яка негода — і вони знову будуть лякати всіх відвідувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!