25 Травня, 2024
Свекруха глянула на фото новонаpoдженої дитини і сказала до мого чоловіка: “Дитина на тебе не схожа, значить це не твоя дитина”

Свекруха глянула на фото новонаpoдженої дитини і сказала до мого чоловіка: “Дитина на тебе не схожа, значить це не твоя дитина”

Ця історія сталася в пoлогoвому будинку, коли я наpoдила свою старшу дочку.

Палата була у нас чотиримісна. Наpoдила я її в п’ятницю вранці, і за весь день в палаті нас оселилося троє. У суботу вранці до нас в палату привезли ще одну новоспечену матусю. Пoлoги у неї були важкі, вона трохи відійшла тільки до вечора. Ми познайомилися, розговорилися. З її розповіді про себе стало зрозуміло, що сама вона зі звичайної простої сім’ї з області.

Заміж вийшла за досить забезпечену молоду людину. Така собі сучасна «Попелюшка» (так її і назвемо). У неділю все було як завжди, родичі під вікнами, тато, бабуся (свекруха її) і її батьки. Чоловік звичайно ж попросив сфотографувати дочку і надіслати фото.

Що Попелюшка негайно і зробила. Вона розповідала нам як у них все добре, як він її любить, як він за нею красиво залицявся.

І ось у понеділок нас трьох (п’ятничних) відправили на УЗД, а вона залишилася одна в палаті. Повертаємося, нічого не зрозуміємо. Сидить наша Попелюшка, ридає крокодилячими сльозами.

Дитини немає (у нас було спільне перебування з дітьми), вона ридає. Ми налякалися, думали що з дитиною щось сталося.

Стали розпитувати. І вона нам розповіла, що з дитиною все гаразд, забрали на додаткове зважування. АЛЕ!

Дзвонив чоловік, і без всяких розмов відразу став вимагати, щоб вона зробила тест ДНК, і поки вона його не зробить, він дитину не визнає.

Як виявилося, його мама подивилася фото дівчинки і сказала, що вона ні крапельки не схожа на її сина. За словами Попелюшки, свекруха так і заявила синові: – Дитина на тебе не схожа, значить це не твоя дитина.

Як можна було це визначити по фото незрозуміло. Та й взагалі ніколи неясно на кого схожа дитина відразу після наpoдження. Попелюшка розповіла, що заміж вона виходила будучи в вaгiтною, напевно тому свекруха і засумнівалася в родинних стосунках.

Але Попелюшка запевняла нас, що чоловік і є батько дитини. Ми в сою чергу їй сказали, що раз вона не бреше чоловікові, і це його дитина, то нехай сміливо робить тест. Коли отримає результат, то нехай тикне в нього носом своїй свекрусі і чоловіку. А що далі робити, вирішувати їй звичайно.

Але від чоловіка вона навряд чи піде, та й нема чого, а ось зі свекрухою особисто я б припинила всі відносини. Сподіваюся, що ця історія була з щасливим кінцем і сім’я не розпалася через одне ось таке висловлювання. Чи права свекруха в даній ситуації? Або їй взагалі не варто було влазити? І що робити в такому випадку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!