24 Липня, 2024
Нардеп від ЄС Федина – українці “прозріють” як тільки дізнаються правду, що насправді для них приготовив законопроект Зеленського

Нардеп від ЄС Федина – українці “прозріють” як тільки дізнаються правду, що насправді для них приготовив законопроект Зеленського

Законопроєкт №5600, який ухвалила у другому читанні Верховна Рада, спрямований виключно на те, щоб влада здобула кошти собі та своїм олігархам, у той час, як населення буде поставлене на межу виживання. Про це заявила з трибуни Верховної Ради народний депутат Софія Федина.

“Ви називаєте законопроєкт № 5600 ресурсним. Проте насправді таке враження, що ресурс ви намагаєтеся здобути у свої власні кишені й для своїх олігархів, яким ви служите. Тому що сьогодні ви позбавляєте людей елементарних засобів до існування”, – наголосила нардеп.

Вона висловила обурення, що в час економічної коронавірусної кризи влада не додумалася ні до чого кращого, ніж обдерти абсолютно до нитки людей.

“Коли людина вирощує щось на землі у своєму селі і намагається це продати на базарі, це означає, що у людини немає іншого засобу до існування і вона сьогодні виживає всупереч державі. А держава сьогодні буде максимально обкладати людей, які працюють на своїй землі, податками”, – підкреслила Федина.

Вона наголосила: ухваленням законопроєкту №5600 влада порушила всі норми елементарної моралі і податкового кодексу, де передбачається, що такі зміни не можуть прийматися менш ніж за пів року до початку наступного бюджетного року.

“Але, як я говорила кілька днів тому — і Зеленському, і владі — глибоко начхати на людей. І за це ви отримаєте вдячність”, – резюмувала Федина.

Як відомо, законопроєкт №5600, який ухвалила Верховна рада, підвищує податки для населення, а також ренту на залізну руду та водні ресурси, проте виключає з оподаткування марганцеву руду, яку в нашій країні монопольно добуває олігарх Ігор Коломойський. Через це державний бюджет щороку втрачатиме мінімум 600 мільйонів гривень.

Раніше народний депутат Михайло Цимбалюк закликав президента Володимира Зеленського ветувати законопроєкт №5600, і відправити його на доопрацювання. Якщо ж президент підпише закон, то тим самим, на переконання нардепа, він підтвердить свій зв’язок з олігархом Ігорем Коломойським, який йому вже неодноразово закидали критики та навіть міжнародна спільнота.

Обозреватель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!