25 Травня, 2024
Ми звичайна сім’я, моїй мамі скоро виповниться 68 років. Мені 38, а моєму братові 40. Нашого батька не стало ще 10 років тому, мама мала залишитися одна, але саме в цей час я розлучилася з чоловіком і мама сама запропонувала мені переїхати до неї.

Ми звичайна сім’я, моїй мамі скоро виповниться 68 років. Мені 38, а моєму братові 40. Нашого батька не стало ще 10 років тому, мама мала залишитися одна, але саме в цей час я розлучилася з чоловіком і мама сама запропонувала мені переїхати до неї.

Я повернулася додому і стала для мами надійною опорою і підтримкою. Весь цей час я дбала про неї, зробила в квартирі капітальний ремонт. Мама теж мені допомагала з дитиною. Брат лише зрідка до нас приїжджав.

А в минулому місяці мама нас покликала, щоб сповістити, що вона вирішила написати заповіт. Предмет розділу – її трикімнатна квартира, в якій ми зараз і живемо. Спадкоємців двоє, я і мій брат. У брата є окрема житлоплощу, а я і моя дочка живемо разом з мамою, тому я була впевнена, що мама всю квартиру віддасть мені. Але вона сказала, що не може так поступити з своїм сином, навіть якщо він цього не потребує.

Але мама вирішила врахувати той факт, що я багато вклала в квартиру, і ось для того, щоб квартира не розділилася на дві половини, мама вирішила розписати частки заздалегідь. Вона хоче, щоб мені моїй доньці залишилося дві третини квартири, а брату відпише одну третину.

Брат не відмовився від своєї частки, але такий поділ сприйняв з розумінням. Зрештою це воля матері, до того ж він розумів, що ця квартира мені потрібна більше, ніж йому.

Мама і сама розуміла, що її квартира має належати мені, тому коли оформила документи, сказала, щоб я починала збирати гроші, щоб викупити з часом у брата свою частку. У нас на майданчику вже був такий випадок. Квартира дісталася братові і сестрі в рівних частках і брат продав свою частину стороннім людям, так як сестра не змогла зібрати потрібну суму.

Мама правильно вгадала майбутнє, але помилилася в термінах. Брат запропонував мені зустрітися через тиждень. Йому терміново були потрібні гроші. Він запропонував мені взяти кредит, віддати гроші йому, а він потім не буде вступати в спадок і вся квартира дістанеться мені.

Я сказала, що подумаю. Тільки брат мене просив нічого матері не говорити. Згодна, якось не дуже гарно все це виглядає. На роздуми мені дали місяць. Адже треба ще й кредит підібрати, зарплата у мене не дуже велика, навряд чи я в будь-якому місці зможу отримати таку суму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!