19 Липня, 2024
Старенька жінка подзвонила в поліцію і сказала, що хоче їсти. Ось, що сталося потім…

Старенька жінка подзвонила в поліцію і сказала, що хоче їсти. Ось, що сталося потім…

Чи помічали ви, що чим більше наш світ розвивається і вдосконалюється, тим менше в ньому залишається часу на найголовніше – добро і позитив. Хороші вчинки людей стають підозрілими.

Якщо так триватиме й надалі, то скоро ми просто не зможемо довіряти один одному і розраховувати навіть на елементарну підтримку.

І саме тому дуже важливо зберегти доброту і безкорисливо робити добрі вчинки, коли цього вимагають обставини. В більшості своїй ми запам’ятовуємо лише погані вчинки, а хороші чомусь швидко забуваємо.

Тому сьогодні я поділюся однією доброю історією про чуйних людей, які не змогли пройти повз чуже горе. Найчастіше люди до правоохоронців ставляться негативно, а іноді навіть з деякою ненавистю. Але насправді робота поліцейського дуже важка як з фізичної сторони, так і в моральному аспекті.

Був звичайний день. Поліцейскі Антоніо і Джозеф вийшли на свою зміну в відділення головного управління поліції Флоренції (Італія) і навіть не підозрювали, що саме вони дуже скоро прославляться на всю країну і навіть за її межами. В той день у відділенні панував спокій і викликів практично не було.

Ближче до обіду пролунав досить дивний дзвінок з проханням про допомогу. Здавалось би, що могло здивувати досвідчених поліцейських? Але виклик був дійсно неординарним і спочатку навіть трохи поставив поліцейських в тупік. Ще б пак, адже з таким їм довелося працювати вперше.

Голос на іншій стороні дроту вимовив: «Здрастуйте, я знаю, що, можливо, звернулася не за адресою, але я просто не знаю, куди мені ще подзвонити. Не могли б ви мені допомогти? Я дуже голодна і вже не їла кілька днів» – почули поліцейські в трубці телефона. Обоє були здивовані такому проханню. Для них цей виклик став одним з найбільш дивних за роки служби. Як би там не було, робота поліцейського якраз і полягає в тому, щоб допомогти всім, хто в цьому потребує. До слова, невідомо як би вчинили більшість правоохоронців в даній ситуації, але Антонью лише вимовив ». – Виклик прийнято. Диктуйте свою адресу ».

Вже через 10 хвилин чоловіки формі прибутку в вказане місце і постукали в двері. Ззовні вхідні двері були старенькі та недоглянуті. Все це говорило про те, що в квартирі живуть зовсім небагаті люди і через кілька секунд їх припущення підтвердилися. Двері їм відкрила худенька, трохи змучена жінка похилого віку – 87 років.

«Доброго дня. Мене звуть Луїза Бруно» – невпевненим і тихим голосом промовила старенька.

«У мене дуже болить рука після травми. Я хочу їсти, але не можу собі нічого приготувати. Я навіть не знаю куди мені звернутися тому я вирішила подзвонити в поліцію» – сказала зі втомою в голосі, ледь стримуючи сльози.

Увійшовши в квартиру до бабусі, Джузеппе заглянув в старенький холодильник. Він виявив там певний запас продуктів, але, як виявилося, їх було недостатньо для приготування повноцінного обіду. Було прийнято рішення, що Антоніу збігає в сусідній магазин і купить трохи продуктів, а Джузеппе в цей час буде господарювати на кухні бабусі.

Паралельно з процесом готування чоловіки поцікавилися у жінки, чому вона живе одна і чому про неї ніхто не дбає, враховуючи вік бабусі?

Як виявилося пізніше, у Луїзи є син, який живе неблизько. Старенька не хотіла дзвонити своєму синові і думала, що здатна впоратися сама.

Напарники розуміли, що жінка сама не впорається з домашніми справами і що їй потрібна допомога в подальшому. Тому вони пов’язали з її сином і розповіли про ситуацію.Син бабусі виявився добрим, турботливим і тямущим.

Він швидко відреагував на їх дзвінок, але оскільки він жив на іншій стороні Італії, то для того щоб дістатися до матері, йому буде потрібно час. А поки родич добирався до старенької, наші герої вирішили її не залишати в біді і вже на наступний ранок знову її відвідали.

І на цьому історія могла б і закінчитися, якби не одне АЛЕ.

Син був такий здивований тим, що двоє поліцейських допомогли його матері, що вирішив піти в управління і особисто їх віддячити. Він також опублікував цю історію facebook та вже буквально через кілька днів вона стала вірусною. Люди дізнавшись про те, який вчинок здійснили поліцейський з Флоренції висловили їм своє визнання і повагу.

Про їх вчинки також не забули написати і місцеві газети.

Пізніше поліцейських нагородило керівництво поліції міста за їх бездоганну роботу і за те, що вони не дивлячись ні на що залишаються добрими і відкритими людьми.

Дана історія показує, що бути героєм зовсім складно. Іноді просто треба бути не байдужим до чужого горя і проблем. Навіть самий елементарний і нескладний наш вчинок може змінити життя іншої людини в кращу сторону.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!