19 Липня, 2024
Мурахи по шкірі .. Це варто переглянути кожному! Так звучить Україна в Росії. Сльози на очах

Мурахи по шкірі .. Це варто переглянути кожному! Так звучить Україна в Росії. Сльози на очах

Щороку 8 липня в нашій країні відзначається Всеукраїнський день сім’ї, любові і вірності. Символічно, що вперше він відзначався у 2008 році, який був оголошений роком сім’ї. Це свято в Росії засновано з ініціативи депутатів Державної Думи.

Основним центром святкування Дня любові, сім’ї і вірності вважається старовинне місто Муром, який знаходиться у Володимирській області. Символом свята була обрана ромашка.

Всі основні святкування в Муромі зазвичай переносяться на найближчі вихідні, щоб всі гості змогли потрапити на концерт і побачити всю програму свята.

Багато років поспіль спрямовуються тисячі гостей в Муром, щоб взяти участь в головних святкуваннях Дня любові, сім’ї і вірності.

До речі, в цей день багато пар приїжджають в Муром для того, щоб саме в цей день і саме тут укласти свій шлюб і стати справжньою родиною.

Програма свята стає з кожним роком цікавіше. У місті на березі річки Оки щороку встановлюється головна сцена. На святковому концерті виступають відомі виконавці та групи, зірки шоу-бізнесу і популярні ведучі. Також на святкування сімейного дня в Муром приїжджають і відомі політики і культурні діячі.

В ефірі першого каналу святковий концерт присвячений самому доброму, найсвітлішого дня – Дня Сім’ї, Любові і Вірності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!