24 Липня, 2024
Монах який декілька років тому зпророкував війну на Донбасі, сьогодні розкрив її кінець – старець сказав наступне..

Монах який декілька років тому зпророкував війну на Донбасі, сьогодні розкрив її кінець – старець сказав наступне..

Минулого століття на горі Афон подвизався дивний чоловічок з іменем Тихон. Зі слів очевидців дізнаємося, що цей старець, проводячи багато років у постах та безперервній молитві, здобув чесноту абсолютної незлобивості, ставши вільним від гріха. 

Нещодавно в мережі зявилося пророцтво старця Тихона, який проживав в Троїцькому монастирі більше половини століття тому, між Україною та Росією

Уже тоді провидець передбачав напад на схід України. У пророцтві говорилося: «Старший брат піде з мечем на брата». Старець стверджував, що виною конфлікту на Донбасі стане «політичний блуд». При цьому він зазначав, що ті, хто затіяли це, будуть в програші — їх очікує «страшний удар».

Саме про кінець війни в Донбасі старець говорив наступне: «Худо буде тим, хто на Україну святу піде, влада захоче, але вимруть все, як і з’явилися».

Знаючи це, нам лишається тільки просити Господа одного – просвіщення ума світлом розуміння, щоб ми змогли адекватно прийняти інформацію про свій внутрішній стан і стати святими. Амінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!