24 Липня, 2024
Декілька хвилин назад в палатку з 16 річною продавчинею кавунів на повній швидкості влетів автомобіль (Відео)

Декілька хвилин назад в палатку з 16 річною продавчинею кавунів на повній швидкості влетів автомобіль (Відео)

16-річна Надія Балан, яка постраждала в ДТП за участю водія KIA в Одеській області, перебуває у важкому стані. Дівчина в нещасливий ранок перший день працювала продавчинею кавунів за прилавком вздовж автомобільної дороги.

Про це OBOZREVATEL розповіла мати дівчини Ірина Балан. За її словами, зараз лікарі роблять все можливе, щоб врятувати її дочку, проте стан Надії вкрай важкий.

“У неї роздроблений таз, порвані нирка і селезінка, зламані ноги та ребра, пробита легеня. Медики кажуть, що вся надія на молодий витривалий організм”, – пригнічено говорить жінка.

Ірина каже, що батьки 32-річної водійки KIA вийшли на зв’язок і обіцяли матеріально допомогти, однак суми лікування в дитячій реанімації настільки високі, що залишаються непідйомними для багатодітної сім’ї, де живе Надя.

“Наша дочка хотіла заробити за літо собі на навчання в коледжі, а тепер ми змушені звернутися до всіх небайдужих людей”, – зізналася мама постраждалої дівчинки.

Всі, хто хоче допомогти і готовий переказати хоча б невелику суму (вартість чашки кави), може зробити це на картку батька Наді – Володимира Балана 5168 7451 0849 9267.

Нагадаємо, що ДТП на одеській трасі у СОГ “Ветеран” сталася вранці 5 серпня. Постраждала і жінка за кермом автомобіля KIA, проте сильний удар припав саме на дівчинку за прилавком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!