27 Лютого, 2024
Зранку відводив синочка в 1-й клас, і в той момент повідомили про смерть дружини: загибель багатодітної матері сколихнула мережу

Зранку відводив синочка в 1-й клас, і в той момент повідомили про смерть дружини: загибель багатодітної матері сколихнула мережу

У Світловодську Кіровоградської області приблизно о 4 годині ранку 1 вересня відбулася смертельна ДТП. Mazda на величезній швидкості вилетіла на парковку поруч із торговим центром і збила 27-річну молоду маму трьох дітей Машу Хівренко. За кермом автомобіля була 28-річна місцева жителька Тетяна В.

Ця трагедія сколихнула все невелике містечко Світловодськ. 1 вересня, коли всі ще спали, центральною вулицею мчала Mazda. Очевидці кажуть, що авто аж гарчало, вірогідно, водійка давила на педаль газу.

А потім пролунав різкий удар і все затихло. Свідки розповідають, що іномарка на швидкості вискочила на парковку біля торгового центру, знесла бетонну кришку колодязя, врізалася в стіну центру і відлетіла ще на 20 метрів.

Загинула мати трьох дітей Марія Хівренко

У цей час біля ТЦ стояла мати трьох дітей Маша Хівренко, вона прийшла поповнити рахунок до банкомата. Машина збила її, лікарі вже нічого не змогли зробити.

На місці аварії

Загибла готувалася до 1 вересня

Знайома сім’ї розповідає, що в ніч на 1 вересня молода мама Марія Хівренко готувала свого старшого сина 6-річного Михайлика до походу в 1-й клас. А середня дочка, 4-річна Віка, в цей день повинна була піти в садочок. Дома залишався 1,5-місячний Богданчик.

“Вона всю ніч прала, прасувала, втомилася сильно. Тільки хотіла лягти поспати, як прокинувся Богданчик, вона погодувала його і поклала. Стало світати, спати вже перехотілося. Чоловік Саша умовляв її прилягти відпочити. Але вона вирішила, що потрібно збігати до банкомата, поповнити рахунок на картці. Там не було грошей, а зранку стільки клопоту – садок, потім школа, лінійка, часу не буде. Незважаючи на вмовляння, вона пішла. Немов її тягло туди щось …” – засмучується її знайома.

Маша всю ніч готувала дітей до 1 вересня

Тато дитину до школи не довів

Назад Маша вже не повернулася. Чоловік телефонував їй, але телефон не відповідав. Він зібрав дітей і повів їх. Середню завів у садочок. А зі старшим вони радісно вирушили в школу, на першу лінійку.

“А в цей час пролунав дзвінок, і слідчий попросив прийти його на впізнання тіла дружини. До школи вони, звичайно, вже не дійшли. Сьогодні похорон. Сина в школу відвели, дітям поки нічого не говорили про смерть мами”, – каже подруга.

У Маші Хівренко і її чоловіка Саші троє діток, це звичайна українська сім’я. Олександр їздить на заробітки на північ, Маша піклується про дітей.

Вранці вона повинна була відвести старшого сина в 1-й клас, але він так її і не дочекався

Доля молодої мами була нелегкою. Своєї мами в неї не було, а мачуха і рідний батько від неї відмовилися. Тому рідніше за свого чоловіка і дітей у неї нікого не було в цьому житті.

Рідні Маші збирають гроші на допомогу родині. 4149501020246345 – це картка її свекрухи Галини Капінос.За кермом була місцева мажорка

За кермом Mazda сиділа 28-річна Тетяна В. Як розповідають знайомі загиблої, особистість у місті відома. Її вважають мажоркою, чим вона займається, де працює або не працює – невідомо. Мама Тетяни на заробітках за кордоном. А її чоловік працює в Києві.

За кермом авто, яке вбило матір трьох дітей, сиділа місцева мажорка Тетяна В.

Її сторінка в Instagram вже закрита. Але залишилися фотографії у ВКонтакте. На них вона повідомляє, що нібито живе в Москві. Хоча на одному з фото у 2015 році демонструє залікову книжку з оцінками з українського вишу.

Весь час позує з молодим чоловіком. Як видно з фото, він якийсь спортсмен. Називає його то “роднуля”, то “папуля”.

Мати водійки на заробітках за кордоном, чоловік працює в Києві

Сьогодні суд обиратиме запобіжний захід водійці. За попередніми даними, драгер на місці ДТП не показав алкоголь у крові дівчини, однак у неї взяли додатковий аналіз.

Обозреватель

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!