17 Квітня, 2024
Це прозвучало вперше! Зеленський не стримався – в прямому ефірі: Мосейчук в ауті. Це більше не секрет

Це прозвучало вперше! Зеленський не стримався – в прямому ефірі: Мосейчук в ауті. Це більше не секрет

Володимир Зеленський взяв участь в ток-шоу у прямому ефірі. Серед іншого глава держави згадав і про свій похід у президенти. Про це йшла мова в ефірі програми “Право на владу” на 1+1 з Наталею Мосейчук.

Мовляв, вперше у політикум увірвався “не пузатий політик з мільйонами”. Тож його “всі хотіли зжерти”.

Президент України Володимир Зеленський сказав, що його похід в політику – це свого роду стартап, гідний підтримки. На думку глави держави, треба таки сприяти людям, які ризикують кар’єрою і йдуть в політику.

Щоб пояснити свою думку, він вдався до алегорії: “Не можна ненавидіти все, що квітне, і що ще можна трохи полити. Україна ж зараз – саме така квітка”.

“Всі ми ризикнули своїми життями й кар’єрами, пішовши в політику… Я не скаржусь ніколи, але це були великі ризики. Треба підтримувати таких людей. Це хіба не стартап? Вперше не пузатий політик, який заробив мільйон – вперше пішла людина, і всі її хочуть зжерти. Якщо не підтримувати, не довіряти, шансів — нуль”,– сказав Володимир Зеленський.

Він також закликав нових у політиці людей не боятися обливання брудом, і звернувся до бізнесу, аби його представники також ризикували та йшли в політику – “допомагати країні, якщо вони хочуть жити в ній”.

Зауважимо, Володимир Зеленський очолює державу тільки 2 роки, і ще 3 у нього попереду.

Також Президент України Володимир Зеленський вважає, що у нього поки що є три основні досягнення за той час, поки він перебуває на посаді президента – це суб’єктність країни, інфраструктура і Збройні Сили країни.

«Я роблю все, щоб нас поважали за кордоном, не тільки всередині нашої країни, щоб рахувалися з нашою думкою, щоб ми були суб’єктом, щоб ми були разом, щоб за нас не вирішували питань… Суб’єктність України – раз, і Кримська платформа, і така кількість країн, яка приїхала. Друга історія – це інфраструктура. Я вважаю, що ганьба, якщо у тебе немає інфраструктури в країні. Третє – у нас одна з найпотужніших на сьогодні армій в Європі» – розповів Зеленський.

Президент Володимир Зеленський додав, що Україна стане привабливою для інвесторів і комфортною для життя, якщо забезпечить громадянам свободу, порядок та безпеку.

«Україні щось особливе запропонувати світу складно, але кожен окремо це пропонує. У нас дійсно сучасні, інтелектуальні, прикольні, круті, вільні, іноді надто вільні люди», – зауважив Глава держави.

Володимир Зеленський зазначив, що свобода закладена в характері українців, але для побудови успішної країни важливі також порядок і відчуття безпеки.

«Без порядку зовсім неможливо. Ми повинні показати безпечне життя людям на вулиці, освітлення, щоб люди не переймались через ті чи інші проблеми», – наголосив Глава держави.

Президент акцентував увагу на тому, що нині правоохоронна система України очищується. Також ухвалені необхідні рішення для судової реформи.

На переконання Володимира Зеленського, Україну варто рекламувати, запрошувати до нас іноземних лідерів і бізнес. Адже країна дуже швидко розвивається.

«Є ризики (інвестування в Україну. – Ред.), але стільки заробити західний бізнес не зможе ніде. Там люди розслаблені, а наші – воїни, які прагнуть створити щось потужне», – сказав Президент.

Він також відзначив важливість співпраці бізнесу та держави, особливо у сфері ІТ, розвитку технологій та інновацій. Задля цього було створено Міністерство цифрової трансформації та цифровізовано низку державних послуг.

«Податок сьогодні для всіх айтішників – 5%. Такого немає ніде», – констатував Глава держави.

Володимир Зеленський додав, що з огляду на ситуацію в сусідній Білорусі українська сторона запропонувала умови для того, щоб білоруські фахівці могли безперешкодно працювати та проживати в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!