21 Лютого, 2024
З 1-го числа зняти гроші буде непросто: відтепер українцям будуть видавати пенсії по-новому, що потрібно знати

З 1-го числа зняти гроші буде непросто: відтепер українцям будуть видавати пенсії по-новому, що потрібно знати

З 1 вересня в Україні діють нові правила видачі пенсії. В уряді запровадили видавати пенсії на банківські картки. Проте це правило діє не для всіх, і у Мінсоцполітики та пенсійному фонді оголошували, що примусово переводити пенсіонерів на банківські картки не будуть.

Але є такі пенсіонери, які перейшли на новий метод отримання виплат, вони змушені будуть шукати банкомат для того, щоб зняти гроші з картки. Адже в селах не всюди є банки, банкомати чи банківські відділення.

Спеціалісти зазначають, що людям старше 75 років надзвичайно важко їхати до райцентру аби зняти гроші з рахунку. Уряд мав би піклуватися про таких людей та доставляти пенсії як було раніше.

Експерт з соціальної політики Андрій Павловський зазначив, що для людей похилого віку будь-які зміни не є комфортними, тому уряд мав би попіклуватися про таких людей, особливо про тих, хто живе у маленьких селах.

У міністерстві соціальної політики заявляють що примусовий перехід на банківські картки це всього лише чутки які не є дійсними.
Отримувати пенсії як і раніше можна за допомогою Укрпошти ти яка доставляє пенсію додому до пенсіонера.

Також відомо, що з 1 жовтня 2023 року, буде проведено конкурс, яка установа буде займатися та надавати послуги з доставлення пенсій.

В ПФУ раніше зазначали, що ті пенсіонери, які хочуть знову отримувати пенсії у готівковій формі можуть подати заявку, та чекати на листоношу, який принесе додому виплати.

Щодо переходу на банківські картки, то програма запущена, але впровадження її не буде примусовим, а носитиме добровільний характер.

Нагадаємо, що ПФУ заявив, що Фонд наповнюється стабільно, та до кінця року перебоїв з виплатами не очікується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!