19 Червня, 2024
“Вибачте, але вншого виходу немає і не буде”, – Зеленський назвав єдину умову для уникнення локдауна…

“Вибачте, але вншого виходу немає і не буде”, – Зеленський назвав єдину умову для уникнення локдауна…

Український президент заявив, що категорично проти загальнонаціонального локдауна, і назвав єдину умову, щоб його уникнути.

У понеділок, 18 жовтня, в інтерв’ю каналу  ICTV Володимир Зеленський озвучив жорстку позицію щодо ситуації з C0VlD-19. За його словами, єдине, що допоможе уникнути карантину на всій території України, – вакцинація громадян.

“На цьому роздоріжжі є два шляхи: вакцинація і локдаун. Ось і все. Ми кожен день знаходимося перед цим викликом і перед цим вибором. Локдауна я не хочу зовсім” , – сказав лідер. Карантин дуже серйозно вдарить по економіці, тому президент закликає всіх зробити щеплення від коронавирусной інфекції і, відповідно, не допустити його введення в Україні. Зеленський закликав на всіх рівнях проводити інформаційну кампанію про вакцинацію.

Він почав з себе і свого політичного оточення. “Все чиновники повинні своїм прикладом показувати, що потрібно вакцинуватися. Вся Верховна Рада і всі ЗМІ

На каналах будь-який блок реклами повинен починатися і закінчуватися тим, що треба вакцинуватися. Іншого виходу немає в світі і не буде” , – підкреслив глава держави .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!