25 Липня, 2024
“Вас хтось в Кpим, Дoнбaсс Запрошував? – Ні!”: Еpдoгaн ж0рсткo п0ставuв Пyтiна на місце

“Вас хтось в Кpим, Дoнбaсс Запрошував? – Ні!”: Еpдoгaн ж0рсткo п0ставuв Пyтiна на місце

Турецькuй лідер Реджеп Ердоган в контексті війнu в Сuрійській Арабській Республіці та прuсутності на терuторії Сuрії військового контuнгенту Туреччини різко вuсловuвся в сторону Асада і Путіна.

Зокрема, як інформують ЗМІ, Ердоган заявив, що його держава зовсім не збирається окупувати територію Сирійської Арабської Республіки. Він в своєму повідомленні зазначив: «Зараз я буду говорити до тих, хто виступає проти військової присутності Туреччини в Сирії.

Ці люди повинні відповісти на одне просте запитання: чому ті, хто ігнорував обстріл бойовиками прикордонних із Сирією турецьких територій, тепер активно захищає інтереси САР на міжнародній арені? На сьогоднішній день на турецькій землі знаходяться 3 мільйони і 500 тисяч сирійців, біженців.

 

В Ідлібі сьогодні ще чотири мільйони людей бажають перейти на турецьку територію. Ми цих людей не можемо залишити, ми простягаємо руку допомоги їм.

Всі ті, хто Туреччину називають сьогодні «непроханим гостем» в Сирії, повинні відповідати за власні незаконні дії, причому в різних частинах світу. Їх запрошували туди? Ні! ».

Таким своєю заявою Ердоган натякнув на те, що військова присутність Російської Федерації сьогодні можна побачити не тільки в Сирії, але і в Криму, а також на Донбасі.

Також Росія активно перекидала свої війська свого часу в Придністров’ї, Абхазії, і Південної Осетії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!