25 Червня, 2024
“Нєнавіжу АТОшніков! Пі**уй работать”: у Львові блогерка обматюкала ветеранів АТО і заявила, що Крим російський…

“Нєнавіжу АТОшніков! Пі**уй работать”: у Львові блогерка обматюкала ветеранів АТО і заявила, що Крим російський…

Блогерка зі Львова в прямому ефірі, який вела в соцмережі, заявила, що окупований Крим — російський. Запис її бесіди згодом з’явився в соціальних мережах.

На ролику видно, як дівчина спілкується в прямому ефірі зі своїм підписником. У розмові з ним вона каже, що “її знайомий нещодавно поїхав у Москву”. Після чого заявляє, що “Крим — російський”. Її співрозмовник перепитав, чи справді вона так вважає, на що дівчина ствердно сказала: “Так”.

“Чий-чий, Крим — російський. По документах. От і все. І пишіть, що хочете. Мені на**ать”, — акцентувала дівчина, передає ТСН.

Після чого вона, вже в іншому ефірі, “пройшлася” по ветеранам війни на Донбасі. За її словами, “вони загордилися”.

“Чому я не люблю АТОвців? Найбільше дратує, коли він заходить в маршрутку і каже, що він АТОвець. І що, б**ть? П****й працювати. А бабулечка з пенсією повинна дати за проїзд. Ось таких людей ненавиджу”, — додала блогер.

Нагадаємо, що дівчата, які потрапили в скандал з погромом квартири під Одесою, знайшли виправдання своєму вчинку. Одна з дівчат відповіла, що її мати про скандал знає і допоможе вирішити питання в разі необхідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!