21 Липня, 2024
Учні були в шoці, коли вчитель попросив їх написати імена людей, яких вони ненавидять. Алe те, що він зробив далі – геніально!

Учні були в шoці, коли вчитель попросив їх написати імена людей, яких вони ненавидять. Алe те, що він зробив далі – геніально!

Одного разу вчитель попросив своїх учнів принести в школу помідори в поліетиленових пакетах. Кожному помідору вони дадуть ім’я людини, яку ненавидять, тому помідорів має бути стільки скількох людей вони ненавидять.

На наступний день діти принесли помідори в школу. У деяких було по два помідори, у кого-то по три, по п’ять, а у деяких навіть було по 20 помідорів, все в залежності від кількості людей, яких вони ненавиділи.

Учитель сказав їм, що тепер вони повинні носити ці помідори з собою всюди, куди вони будуть ходити, в перебігу двох тижнів. Через кілька днів діти почали скаржитися на те, як їм важко і на смердючий запах томатів. Особливо скаржилися учні, у яких було багато помідорів, так як запах був дуже сильний.

Через тиждень, вчитель запитав учнів: «Як ви відчували себе на цьому тижні?»

Діти скаржилися на жaхливий запах і важкy вагy томатів, особливо ті, у кого їх було багато.

Учитель сказав: «Ситуація з помідорами дуже схожа на ситуацію, коли Ви носите в своєму серці ненависть на когось. Ненависть заражає серце, робить його хворим і Ви несете цю ненависть всюди куди йдете.

Якщо Ви не можете переносити запах зіпсованих помідорів протягом тижня, уявіть собі вплив ненависті на серце, коли ви носите її щодня в своєму серці ».

Серце-це гарний сад, який потребує регулярного очищення від небажаних бур’янів. Вибачте тих, хто вас образив і розізлив. Зберігайте в вашому серці тільки добрі спогади.

Станьте кращими без ненависті в вашому серці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!