19 Квітня, 2024
Трaгeдiя в кінематографі… 25 хв тому зірка “Вороніних” і “Кухні” пoмeр прямо на сцені: “Не дожив пару днів до 60-річчя…”

Трaгeдiя в кінематографі… 25 хв тому зірка “Вороніних” і “Кухні” пoмeр прямо на сцені: “Не дожив пару днів до 60-річчя…”

Відомuй російськuй актор Артур Діланян пoмeр прямо під час вистави

Як повідомляє Бомба з посиланням на “Комсомольскую правду“, зірка серіалу “Вороніни” і “Кухня” помер у неділю, 29 серпня. Раптова смерть наздогнала актора прямо на сцені. Він помер на очах у глядачів. Медики приїхали на виклик, але реанімувати Діланяна не змогли. За попередніми даними, у чоловіка була гостра серцева недостатність. Відомо, що у нього були серйозні проблеми з серцем. Відзначається, що актор не дожив до 60-річчя 10 днів.

 

Артур Діланян знімався в російських фільмах і серіалах, а також працював актором в Московському вірменському театрі. Художній керівник театру Слава Степанян відгукується про чоловіка як про душу компанії. За його словами, Діланян був народжений для мистецтва і творчості. У театрі він був провідним актором, який виконував всі головні ролі. Крім цього актор грав на багатьох музичних інструментах.

 

Нагадаємо, що помер відомий радянський актор, на його фільмах виросли покоління.

Як повідомлялося раніше зупинилося серце Народного артиста України, що сталося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!