21 Липня, 2024
Тільки що! Прямо під час РНБО – Данілов заткнув Тимошенко. Ніякого Майдану не буде: Леді Ю, викрили. Олігархам кінець

Тільки що! Прямо під час РНБО – Данілов заткнув Тимошенко. Ніякого Майдану не буде: Леді Ю, викрили. Олігархам кінець

У нас є 8 прізвищ, які все знають, заявив Данілов після засідання РНБО, на якому йшла мова в тому числі і про нейтралізацію небезпек в енергетичній сфері.

Як зазначає Данілов, Енергоринок знаходиться під контролем декількох людей (Ахметов, Коломойський, Фірташ, Боголюбов, Григоришин, Новінський, брати Суркіси, громадянин Росії Воєводін та інші).

РНБО розглядає варіант в разі загрози нацбезпеки (наприклад, в разі зростання тарифів і спроб організувати «тарифний майдан») введення тимчасових адміністрацій на їх підприємствах.

“Тарифи для населення на електроенергію підвищувати не будуть” – зазначив Данілов.

Це така собі своєрідна відповідь для Юлії Володимирівни, яка любить спекулювати на цій темі і кричати про тарифні бунти.

Данілов підтвердив слова Президента України Володимира Зеленського, який також неодавно заявив, що з тарифами на газ і світло для українців із 1 серпня сюрпризів не буде. Зокрема, щодо газу діятиме річний тариф, який вигідніший, ніж у Європі.

“Хотів би, щоб на місцях влада теж розуміла те, що ми запропонували, порівняно зі світовими цінами на газ. Річний контракт кращий, ніж ціни на території всієї Європи. Ви можете подивитися на світові ціни. Місцева влада повинна комунікувати, це вигідно і правильно”.

“Моє ставлення до цього просте. Сьогодні 1,68 грн за кВт/год. Я вважаю, що в нас є населення, яке не може собі дозволити платити навіть стільки. І тому РНБО розглядатиме також це питання. Можемо розглядати зниження тарифу для окремих категорій населення”, – зазначив Зеленський.

Ну а Лідерка «Батьківщини» як завжди емоційно-популістично звертається до уряду, зазначаючи що влада не відмовилася від ідеї услід за збільшенням вартості газу підняти ціни й на електроенергію. Ну от Юліє Володимирівна, що тепер скажете? Після сьогоднішнього РНБО?

Якщо говорити простіше, Леді Ю знову відверто вдарилася в популізм, забувши про свої особисті гріхи, а саме кабальні газові угоди з Росією. А це ще делеко не повний список!

“Вже з першого серпня тарифи планують підвищити аж до 3,5 гривень за кіловат. Маю запитання до уряду – ви там всі геть подуріли, чи що?”

То що ж там підвищать? Почула відповідь Тимошенко? – запитують українці.

Що ж, аби триматись влади і знову прийти до влади, популісти готові на що завгодно, включаючи обман і маніпуляції.

Тому не дивно, що в рейтингу найбільших брехунів української політики “Vox Ukraine”, популісти обіймають найвищі позиції. Юлія Тимошенко постійно посідає перші місця.

Виразна схильність українських виборців до сумнівів спричинена тим, що Тимошенко вже давно сприймають як політика, який зробить і скаже будь-що, аби отримати владу. Її поведінка нагадує європейських і американських популістів, які готові обіцяти золоті гори та брехати без упину, про будь що – тарифи, землю, референдуми, кредити МВФ.

Найбільша суперечність у риториці й поведінці Тимошенко полягає в тому, що вона називає себе прихильницею членства в НАТО і ЄС, однак її партія “Батьківщина” украй мляво підтримує реформаторські законопроекти в парламенті, демонструючи завзятий опір вимогам МВФ. Також Юлія Володимирівна проти усіх владних ініціатив, закон про олігархів, ринок землі та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!