21 Липня, 2024
“Це не мій син зробив, він боїтсья признатися, що з ними був ще один” Мама хлопчика якого піозрюють у вбивстві 6 річної Миросі зізналася про присутність чоловіка, який все це зробив

“Це не мій син зробив, він боїтсья признатися, що з ними був ще один” Мама хлопчика якого піозрюють у вбивстві 6 річної Миросі зізналася про присутність чоловіка, який все це зробив

За словами жінки, з Мирославою і Богданом був ще один чоловік.

У Старому Салтові Харківської області у закинутій будівлі знайшли тіло 6-річної Мирослави Третяк зі слідами насильницької смерті. У вбивстві дитини підозрюють 13-річного підлітка, з яким дівчинку бачили востаннє.

Мама хлопця у його причетність до вбивства не вірить і розповіла Newsroom, що того вечора в компанії дітей був ще дорослий чоловік.

“Увечері 28 липня я прийшла з роботи близько 17:30. Відразу після мене в будинок вбіг Богдан. Він взяв п’ятилітрову баклажку, налив в таз воду, роздягнувся і став прати свій одяг. Після цього син сказав, що піде до своїх знайомих в гуртожиток , де є безкоштовний Wi-Fi. Нічого не запідозривши, я розвісила одяг сина і вирушила на город “, – розповідає  мати хлопчика Галина Ф.

За її словами, близько 19:00 вона зустріла сусідку Тетяну Третяк – маму загиблої дівчинки – зі старшою дочкою і власну дочку Аню. Вони запитали Галини, чи не бачила вона Мирославу. Та відповіла, що була зайнята на городі, тож про зникнення дівчинки не знала. Далі жінка сама підключилася до пошуків зниклої Мирослави, мама якої викликала поліцію.

“Хтось із місцевих жителів сказав, що бачив Мирославу з Богданом близько пекарні. Всі вирушили туди. Одному з поліцейських я назвала номер телефону сина. Він відповів на дзвінок, але не зізнався, де перебуває. Через 20 хвилин нам вдалося вмовити його вийти. Він був дуже наляканий. Один з поліцейських, не місцевий, підбіг до нього, схопив за руку і став сильно трясти, син заплакав. Я спробувала заступитися за нього і мене підтримала слідчий з Вовчанська. Вона акуратно взяла Богдана за руку, стала спокійно говорити з ним повела до нас в квартиру “, – згадує Галина Ф.

З правоохоронцями мати з хлопчиком спілкувалася до 3:00 ранку. Потім його відвезли до Вовчанського районного відділу поліції. Галина весь цей час була з ним.

“Вранці його відправили до Харкова, до спецприймальника. 29 липня до нього прийшла моя старша дочка Євгенія. Богдан розповів їй, що під час прогулянки з Мирославою з ними був ще один чоловік – Максим Б. За описом сина я зрозуміла, хто це. Він живе в Харкові, а в Старий Салтів приїжджає до своїх бабусі і дідуся. Він був судимий, ми думаємо на нього. За словами Богдана, цей чоловік запитав у нього: “Що, вона тебе вже зае ** ла?”, – розповідає жінка.

Матір хлопця визнала, що у її сина були конфлікти з дівчинкою, а того дня вони посварилися через обруч. Втім, жінка не вірить, що її син міг вбити мирославу Третяк і сподівається, що слідство встановить, хто насправді вбив 6-річну дитину.

Нагадаємо, що у селі Старий Салтів Харківської області 30 липня попрощалися із 6-річною Мирославою Третяк, у вбивстві якої підозрюють 13-річного хлопця. На похорон дівчинки прийшло багато місцевих жителів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!