21 Липня, 2024
Тільки що град гігантських розмірів, якого ще не було в історії людства: Пошкодження настільки масштабні, що навіть важко уявити

Тільки що град гігантських розмірів, якого ще не було в історії людства: Пошкодження настільки масштабні, що навіть важко уявити

У регіоні Емілія-Романья на півночі Італії в другій половині дня 26 липня був сильний дощ із градом, який за пів години побив сотні автомобілів на магістралі А1 Мілан – Неаполь. Про це повідомляє Corriere della Serra.

У соцмережах люди порівнюють розміри граду з фруктами і тенісними м’ячами.

На трасі A1, що зв’язує північ і південь Італії, на ділянці між Пармою і П’яченцою під град потрапили сотні автомобілів, які значно пошкоджено, сталися численні аварії, рух транспорту було зупинено на кілька годин.

Також у регіоні затопило кілька доріг, подекуди люди залишилися без електрики.

Град попсував урожай, який уже мали збирати. За даними Italiafruit News, град знищив виноградники і майже 600 гектарів яблуневих садів у долині Валь-ді-Нон.

“Цілий рік роботи перетворився на дим за кілька хвилин”, – пише видання.

З початку літа 2021 року на півночі Італії, повідомляє агентство RAI з посиланням на метеорологів, випала рекордна за 10 років кількість опадів у вигляді граду, що призвело до багатомільйонних збитків для інфраструктури та сільського господарства, південь країни водночас зіткнувся з посухою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!