19 Липня, 2024
Полякова: Що ви наробили? Де ваша совість? “Моя донька попала до психотерапевта після вашого хейту і свого першого концерту”

Полякова: Що ви наробили? Де ваша совість? “Моя донька попала до психотерапевта після вашого хейту і свого першого концерту”

Одіозна співачка Оля Полякова розповіла про те, що її дочка почала відвідувати психотерапевта після першого концерту зі своїм панк-рок-гуртом “Шви”. Багато користувачів мережі сильно розкритикували виступ 16-річної Маші Полякової.

Про це українська співачка розповіла в Instagram.

За словами Олі Полякової, після спілкування з фахівцем з’ясувалося, що людиною рухає то, що їй необхідно довести своїм батькам, що вона чогось варта.

Днями вона дала свій перший концерт. Однак, в мережі стали обурюватися через матів в текстах пісень. Оля Полякова вирішила відповісти на такі зауваження, повідомляє

“Звичайно розумію, що багатьох дуже сильно обурили мати. Не можу сказати, що я підтримую мати в піснях, але якби ви послухали коли-небудь, поцікавилися музикою, яку слухають ваші діти, то ви б дуже здивувалися. Тому що те, що робить Маша – це просто казочки для діток порівняно з тим, що сьогодні слухає молодь», – сказала артистка.

Полякова підкреслила, що завжди буде підтримувати свою дочку.

Нагадаємо, гурт 16-річної Маші Полякової “Шви” дав перший виступ, який викликав неоднозначну реакцію в мережі, включаючи і за використання ненормативної лексики

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!