21 Лютого, 2024
Сталося це кілька хвилин тому! Одноголосним рішенням Парламент Японії ухвалив для України надважливе рішення

Сталося це кілька хвилин тому! Одноголосним рішенням Парламент Японії ухвалив для України надважливе рішення

Парламент Японії ухвалив резолюцію, яка засуджує будь-які спроби змінити статус-кво України силою. У документі підкреслено позицію Японії щодо послідовної підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

У резолюції Палати представників Японії наголошується, що Токіо серйозно занепокоєний і завжди з Українським народом, який сподівається на стабільність своєї країни та регіону.

Також вони звернулися до уряду прем’єр-міністра Японії Фуміо Кісіди зробити все можливе для досягнення миру.

Нагадаю: під час нещодавньої відеозустрічі Фуміо Кісіди з Джо Байденом, Кісіда заявляв не тільки про підтримку України, а й про необхідність поглиблення співпраці між Японією, США та Південною Кореєю для посилення безпеки у Тихоокеанському регіоні, де РФ також хитає ситуацію, зокрема підтримуючи КНДР та не повертаючи Японії частину Курильських островів, через що у неї з Японією досі формальний стан війни.

Як бачимо, тема України, не дивлячись на намагання РФ та частини наших можновладців — залишається центральною для Цивілізованого Світу, адже всі розуміють той колосальний спектр загроз, який виникне в разі широкомасштабного нападу РФ на Україну.

Дякую ще раз нашим японським Друзям!

АРІҐАТО, ДРУЗІ!

Назар Приходько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!