21 Лютого, 2024
Ураааа… нарешті… Щойно передали і відразу повідомляємо Вам – в Росії не самогубці воювати із Заходом, тому безполітна зона, ймовірно, буде вже найближчим часом – ОП

Ураааа… нарешті… Щойно передали і відразу повідомляємо Вам – в Росії не самогубці воювати із Заходом, тому безполітна зона, ймовірно, буде вже найближчим часом – ОП

В Офісі президента висловили надію, що військові сили Заходу незабаром “закриють небо” над Україною для російських окупантів, їхніх бойових літаків і ракет, які завдають удари не лише військовій та цивільній інфраструктурі, а й мирним кварталам. Про це LIGA.net повідомив радник голови ОП Михайло Подоляк.

Відповідаючи на запитання, чи є якісь новини щодо no fly zone або, можливо, Україні нададуть якісь засоби проти ракет/літаків, він відповів, що “немає жодного сумніву, що закрити небо над Україною гостро необхідно”.

“Росія використовує найжорстокіші засоби ведення війни. Насамперед проти мирних громадян. Крилаті ракети, авіабомбардування мирних міст і житлових кварталів, ударні вертольоти. Будь-яка людина на землі може уявити, що це означає: коли на звичайний житловий будинок падає авіабомба або коли ракетним ударом знищується університет. Світ не повинен просто спостерігати за таким жорстоким застосуванням повітряних засобів”, – пояснив Подоляк насамперед для Заходу.

Український часник _ #ШоТамКопіювати відео посиланняВідтворити / ЗупинитиВимкнути / Увімкнути звукПовідомити про помилкуМоваMox плеєрADVERTISEMENT

Чиновник наголосив, що закрити небо над Україною – “це реальний порятунок життів тисяч людей, які можуть стати жертвами ракетних ударів та авіанальотів у найближчі тижні”.

Він переконаний, що таке рішення військово-політичного керівництва країн НАТО стало б переломним моментом у війні та “однозначно” спонукало б до швидкого мирного рішення.

Радник голови ОП упевнений, що Москва не піде на пряме зіткнення із країнами Заходу.

“Росія може піти на вбивство, але не на самогубство. Тому зараз нам потрібна рішучіша поведінка західних країн”, – наголосив він.

Подоляк резюмував тим, що дипломати МЗС постійно працюють із партнерами на Заході щодо цього напряму.

“Гадаю, “закрите небо” буде у нас найближчим часом“, – підсумував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!