21 Липня, 2024
Спасибі велике тому, хто це придумав! Тепер проблема комарів на ділянці вирішена. Просто, швидко і головне – безкоштовно!

Спасибі велике тому, хто це придумав! Тепер проблема комарів на ділянці вирішена. Просто, швидко і головне – безкоштовно!

У нас на дачі комарів і різних мошок купа. Іноді можна побачити, як люди стоять на зупинці в очікуванні свого транспорту і в руках тримають гілочки від кущів або дерев, якими відмахуються від цих набридливих комах. Оскільки різні креми та спреї від комарів та іншої гидоти часто не допомагають.

Оскільки живу я в приватному секторі і у мене є своя ділянка, то комарі стають великою проблемою влітку, коли потрібно город полити або просто посидіти ввечері на повітрі. Однак кілька років тому мені стало відомо про один чудовому способі, який допомагає позбавитися від комарів на ділянці на весь сезон і при цьому майже даром.

Потрібно лише:

Півторалітрові пластикові пляшки – 2 штуки;

П’ятилітрова пластикова пляшка – 1 штука.

В першу чергу відрізаємо у двох півторалітрових горлечка, щоб вийшли воронки, як на знімку. Це буде зручно зробити за допомогою канцелярського ножа.

Потім в пятилітрівці вирізаємо два отвори, які повинні збігатися з діаметром шийок півторашок.

Після цього в отвори вставляємо воронки і фіксуємо за допомогою суперклею або термоклею.

В результаті виходить така конструкція:

На цьому можна сказати і все. Ми створили пастку для комарів і інших комах. Але потрібно зробити наступне, щоб в цю пастку потрапляли комарі:

Налити води приблизно 200-300 мл.

Всипати цукор (одна-дві ст. Ложки).

Всипати сухі дріжджі (одна ч. Ложка);

Ретельно розмішати і перелити в конструкцію.

Вуглекислий газ, який буде вироблятися при бродінні цієї рідини, буде приманювати комарів. Вони летітимуть прямо в пастку і там гинути. Але необхідно зробити таких конструкцій з приманкою кілька і розвісити по ділянці.

Ось так легко і просто можна вирішити проблему з комарами у дворі. Спосіб перевірений вже не одним роком, так що він дійсно працює.

Джерело:merezha.co

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!