21 Липня, 2024
Ні в якому разі не 3нищуйте цю рослинку у вас на городі! Потім подякуєте…

Ні в якому разі не 3нищуйте цю рослинку у вас на городі! Потім подякуєте…

Якщо ви хоча б раз займалися посадкою рослин, то швидше за все, вам відомо, що у весняно-літній період з грунту виростає величезна кількість бур’янів. Вони заважають нормальному росту і розвитку потрібних нам рослин і навіть можуть зіпсувати їх кореневу систему. Крім того, не варто забувати, що бур’яни вбирають всі корисні речовини з грунту, що також завдає шкоди іншим рослинам.

Притулок також тривалий час вважався бур’яном, і люди намагалися позбуватися від нього найрізноманітнішими способами. Нещодавно, вчені виявили, що насправді, портулак має досить багато корисних властивостей і позбавлятися від нього не потрібно.

Насправді, це дуже корисна рослина, яку використовують для лікування багатьох хвороб. Він діє як прекрасний ранозагоювальний засіб, а також підходить для профілактики захворювань нирок і печінки.

 

Крім того, портулак володіє антибактеріальними, сечогінними і жарознижуючими властивостями. Його часто використовують для лікування гнійних ран. Просто необхідно добре промити листя і прикласти їх до рани, використовуючи як компрес.

Також, портулак можна додавати в улюблені салати та інші страви, щоб отримати максимум користі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!