16 Квітня, 2024
Сьогодні, виходячи з дому, залишила монетку в морозилці! Тепер і ви вчините так!

Сьогодні, виходячи з дому, залишила монетку в морозилці! Тепер і ви вчините так!

Ми розповімо, як перевірити роботу холодильника і морозилки. Безпомилковий метод!

Навіть абсолютно новий холодильник з морозильною камерою може виявитися негідником. Морозилка безцінна, без неї неможливо уявити свою кухню, але в той же час роботу даного пристрою не так-то легко проконтролювати і вчасно зрозуміти, що бувають збої!

Якщо морозильна камера працює некоректно, продукти в ній можуть розморожувати і заморожувати, і так по колу, багато разів. Природно, від цього вони втрачають свої харчові якості, а що ще гірше – псуються і можуть стати причиною харчового отруєння.

Як перевірити роботу морозилки

Налий води в чашку або склянку і помісти ємність в морозильник.

Коли вода замерзне, поклади на лід монетку і поверни стакан назад в холод.

Сміливо вирушай у своїх справах! Залишити монетку в морозилці потрібно на всю ніч або на весь робочий день: нам потрібна точна перевірка.

Вийми стакан з монетою з морозилки. Якщо монетка буде як і раніше на поверхні крижаної скориночки, значить, все в порядку!

Морозилка прекрасно справляється зі своїм завданням.

Але якщо монетка виявилася на дні чарки, морозильна камера працює нікчемним чином: вода відтає і замерзала знову, тому монета опустилася на денце посуду. Слід швидко позбутися від продуктів, які знаходилися в морозилці!

Робота морозильної камери – те, на що слід звернути увагу! Адже рідкісна господиня замислюється над таким питанням, якщо немає явних ознак несправності пристрою.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!