28 Лютого, 2024
Сміливий моряк-українець затопuв розкішну яхту глави російської компанії з виробництва збрoї

Сміливий моряк-українець затопuв розкішну яхту глави російської компанії з виробництва збрoї

На Майорці матрос-українець, який працював на яхті російського корупціонера Олександра Міхєєва – одного з директорів компанії з виробництва зброї «Ростех» – спеціально затопив корабель росіянина ціною 7 млн євро. Він зробив це, коли побачив обстріляну житлову багатоповерхівку в Києві на Лобановського, 6а.

Історією цього інциденту на особистому Telegram-каналі Pravda Gerashchenko поділився радник голови МВС Антон Геращенко. Він звернувся до матроса-українця, назвавши його героєм. Іспанська поліція, наголосив представник міністерства внутрішніх справ, навіть не стала затримувати «порушника».

«Тепер росіяни не почуватимуться в безпеці ніде!» – написав Геращенко.

Відомо, що агенти цивільної гвардії заарештували українця 26 лютого о 12.35. Чоловіка звинуватили у частковому потопленні розкішної яхти » Леді Анастасія «, яка базувалася в порту Адріано, в Кальвіа.

Матрос пропрацював на цьому судні росіянина Міхєєва близько десяти років.

Україні пояснив: власник корабля відповідає за виробництво зброї, за допомогою якої на її країну нападають. Коли затриманий побачив по телевізору, як російська крилата ракета потрапила до багатоквартирного будинку, де жили мирні жителі, йому стало ніяково.

«Бойова частина не вибухнула, але понад п’ять поверхів все ж таки було зруйновано», – сказав матрос.

Він зрозумів: це крилата ракета виробництва компанії його боса, через що він розлютився. Чоловік згадав, що живе у Києві у квартирі, аналогічній тій, які були зруйновані на Лобановського.

 

З цієї причини матрос повернувся на корабель, вирішивши помститися господареві. Він відкрив клапани в машинному відділенні та в іншому відсіку, де живе екіпаж. Далі – закрив паливні крани та вимкнув електрику, щоб не було витоків

Матрос наказав трьом іншим членам екіпажу, теж українцям, покинути корабель. При цьому останні кричали, що їхній колега збожеволів.

Затриманий сказав їм, що на їхню батьківщину також напали, а також запевнив, що візьме на себе повну відповідальність.

Коли на місце приїхала поліція, українець сказав копам: » Власник цього корабля – злочинцем, який заробляє на життя продажем зброї, а тепер вони вбивають українців».

Суд у справі відбувся 27 лютого. Відомо, що суддя випустив українського матроса.

Пост Антона Геращенка
Продовження посту
Закінчення посту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!